#475
Een handgeknoopt modern wollen karpet.
#27
Een gegoten kleurloos glazen ijsemmer met verguld montuur en leeuwenkoppen met ringen.
#516
#585
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
#530
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
#59Constant De Swerts
"Vase aux fleurs de paille". Une aquarelle. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#465
Twee handgeknoopte Oosterse wollen bidkleedjes.
#631
Een ronde vaas van celadonkleurig crackleware porselein.
Vase rond en porcelaine craquelée couleur céladon.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#533Val Saint-Lambert
Een paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#554
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#132
“Stilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 300 / 400