Other lots by Derré
Similar lots by type
-
#740A. Nelson“Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#780Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#794Friedrich Thomas“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#372F. Seytz“Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799Wagner“Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#651Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.
Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#359“Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#92Isidore Meyers“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#254“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 64 cmEstimate: € 120 / 140 -
#725J. Michiels“Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#422“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62,5 x 62,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#424“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.
“Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.No longer availableDim. 22,5 x 16 cmEstimate: € 300 / 350 -
#674“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
“Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#657Etienne DonnayPeriod: °1975“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 260 -
#767Gislaine Stas de Richelle“De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.
“l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352“Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#454“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#652“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#342“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264Frans Ouvry“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#720Aristide GoffinonPeriod: 1881-1952.“Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#659Frieda Penne“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#55Ferré, Fleurs de Rocaille, CreedTwee eaux de toilette van telkens 50 ml en één van 75 ml.
Deux eaux de toilette de 50 ml et une eaux de toilette de 75 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#16Een XIXe eeuwse scheepskoffer van de HMS Kingston met op de zijpanelen ‘VR’ voor ‘Victoria Regina’ en ‘God save the Queen’. 1842.
Un coffre marin HMS Kingston avec gravures - “VR” pour Victoria Regina et “ God save the queen”. 1842.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#555Een eikenhouten commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden.
Commode en chêne de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80 / 100 -
#616Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.
Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 191 x 118 cmEstimate: € 400 / 600 -
#65Cacharel The Aztec BirdEen vaporisator eau de toilette voor mannen van 100 ml en geparfumeerde zeep in cadeau verpakking.
Un vaporisateur d’eau de toilette pour homme de 100 ml et un savon parfumé dans un emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#7Vaasje Val Saint-Lambert van roze en witte geëtste glaspasta. Omstreeks 1900. Randschilfer.
Petit vase Val Saint-Lambert en pâte de verre rose et blanche à décor à l’eau forte. Vers 1900. Eclat.No longer availableDim. H. 8 cm, Ø 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#580Een schaaltje van sterling zilver met gegraveerde randen.
Petit plat en argent sterling aux bords gravés.No longer availableDim. 166,65 gEstimate: € 100 / 150 -
#562Een schotel van Chinees porselein met een famille rosedecor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3142 grafische werken:- Frans Masereel: “De show”. Gesigneerd en genummerd 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux gravures:- Frans Masereel: “De show”. Signée et numérotée 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 11,5 & 12 x 9 cmEstimate: € 50 / 80 -
#569Een lot van tien kleine Chinese wijzen van gesculpteerd hardhout.
Lot de dix statuettes de sages chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#423Een paar kleine vaasjes van Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Eén beschadigd en beide onderaan doorboord. XIXe eeuw.
Paire de petits vases en porcelaine de Chine à décor de personnages en cartouches. Un au dégâts, les deux à bases trouées.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#432“Ploeger bij valavond”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Laboureur au crépuscule”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 120 / 200

