#68Yalacta, FranceEen art deco stolp van bakeliet, met aluminium geïsoleerd. Gemerkt.
Une cloche Art-Déco en bakélite, avec isolation en aluminium. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
#613Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de pivoines et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 220 / 240 -
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#630Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#297HöhnerEen oude accordeon met oorspronkelijke koffer.
#5Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljantje van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 120 -
#635Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,48 ct. Model Piaget.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. Modèle Piaget.No longer availableDim. 4,47 gEstimate: € 450 / 550 -
#744Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.
#331Een tulpenvaasje en een zoutstrooier van Sterling zilver.
#264L. Blanpain“Rijkswachtofficier te paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1887.
”Officier de la Gendarmerie à cheval”. Huile sur panneau. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 28 x 32 cmEstimate: € 180 / 220 -
#49Strook Turnhoutse kant met personages.
Dentelle de Turnhout décorée de personnages.No longer availableEstimate: € 40 / 50