#48“De Heilige Drievuldigheid verschenen aan Abraham”. Bronzen icoon met lichtblauw email. We voegen een klein kruis toe.
La Sainte Trinité apparue à Abraham . Icône en bronze avec émail bleu clair. Nous ajoutons une petite croix.No longer availableDim. 8,5 x 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#655Een ronde gefineerde mahoniehouten Empire tafel op driepoot met grijs marmeren blad. Verguld koperen monturen op de voet. Op te frissen.
Table ronde Empire en placage d’acajou sur tripode et à tablette en marbre gris. Montures en cuivre doré aux pieds. A rafraîchir.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492“Compositie in reliëf”. Olieverf. Gesigneerd in nat ‘Zangs’ rechts bovenaan.
Composition en relief. Huile. Signée Zangs à droite vers le haut.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
#505Stockman, ParisEen oude paspop op metalen voet. Met pluchen konijnenhoofd.
#773Een paar houten boekensteunen met wereldbollen.
#50Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#160Twee 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct. en een centrale briljant van +- 0,93 ct.
Deux bagues en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,08 ct. Et un diamant central de + - 0,93 ct.No longer availableDim. 6,19 gEstimate: € 2700 / 2900 -
#249“Scène uit Kuifje in Amerika”. Olieverf op paneel.
“Scène de Tintin en Amérique”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 122 x 184 cmEstimate: € 120 / 140