Similar lots by type
-
#1102J. ShalbertEen staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#936Staande klok van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl. Koperen en tinnen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en bois sculpté de style Louis XVI au cadran en cuivre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#622“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#25Een bronzen Romeinse munt als hanger gemonteerd in 18 karaats geel goud.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie romaine en bronze.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 60 / 100 -
#1004“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage aux maisons”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#238Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#634“Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****
“Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#649Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950“Sloep op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Barque en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 100 / 140 -
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750 / 850 -
#992Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
Bac à charbon en tôle laquée, avec pelle et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#674“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux vase et fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1036Een eikenhouten bijzetmeubeltje met een lade in de gordel. Vroeg XIXe eeuws.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à un tiroir en ceinture. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1086Een werkmeubeltje van notenhoutfineer met twee klapblaadjes, een compartiment aan de ene kant en twee laden aan de andere. XIXe eeuw.
Table d’ouvrage en placage de noyer à deux abattants, un compartiment à un côté et deux tiroirs à l’autre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een sobere eikenhouten garderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#865Een tweedelig waterfonteintje van brons. Tijdperk Empire.
Fontaine et cuvette en bronze d’époque Empire.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#226Een Hollandse linnenkast met twee grote en twee kleine gebombeerde laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan. De sleutelgaten met been. Begin XIXe eeuw.
Lingère hollandaise ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs vers le bas et à deux portes aux panneaux vers le haut. Entrées de serrures en os. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#652“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#648“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue sur la Ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#924Een lot van vijf kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXe eeuw.
Lot de cinq tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#954“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#35Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#974“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een onleesbaar handteken.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Een lange parelsnoer met zilveren slot.
Long collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150 / 250 -
#870Een houten baluster met vlam. XIXe eeuw.
Balustre terminant en flamme en bois sculpté et partiellement doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#328Twee dozen van meerkleurig porselein in de vorm van vissen.
Deux boîtes en porcelaine polychrome en forme de poissons.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#315Omega De Ville QuartzEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#1115Een bronzen luchter met 8 armen in barokke stijl.
Lustre en bronze de style baroque à 8 bras de lumière.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#791Een lot varia, bestaande uit een sokkel van albast en marmer met twee zamakken paardjes, een kandelaar met vijf lichtpunten, een tafeltje met een lantaarn, een bronzen hondje en een boogspanner van zamak. Beschadigingen en manco’s.
Un lot comprenant un socle en albâtre, un marbre de deux chevaux en régule, un chandelier avec cinq branches, une petite table avec lanterne, une statuette en bronze en forme de chien et un tendeur d’arc en régule. Dégâts et manquants.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#971“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2200 / 2400 -
#434E. Toufin (?)“Voetbrug over een gracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902 (?).
“Pont piéton au dessus d’une fleuve”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1902 (?).No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#893Een schouwpendule van meerkleurig en verguld porselein in rococostijl, versierd met een schelp en een bloem bovenaan en een handgeschilderd bloemenmotief onder de wijzerplaat. Met slinger. Sleutel manco.
Pendule en porcelaine polychrome et dorée de style rococo, surmontée d’une coquille et d’une fleur en relief et décorée aux fleurs peintes à la main sous le cadran. Avec balancier, sans clé.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#1023Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 650 / 850 -
#857Een siervaasje van monochroom wit biscuit met koperen monturen. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Sèvres, XIXe eeuw.
Un petit vase décoratif, monochrome blanc et monture cuivré. marqué en dessous. Probablement Sèvres, XIXième.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#1098Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#242Beaufort“Zicht op een watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’un moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#993Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000 / 1200

