Other lots in this auction
-
#643Een kommetje van Chinees porselein met een groen decor van een draak en een feniks op gele fond. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor vert d’un dragon et d’un phénix sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#439“Man met krant aan de haard”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#15Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec pièces. Mexicano 1865. 1 Peso.No longer availableDim. 2,17Estimate: € 100 / 150 -
#636Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
Une garniture à punch en cristal taillé serti d'un bord doré et avec sa louche à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#237Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 40 / 50 -
#466Paco Capdell SileroEen serie van vier stoelen in zwarte hoogglanslak. Regeny inspiratie.
Suite de quatre chaises en laque de haute brillance. Inspiration Regency.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#208“Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une image de bronze patiné sur un piédestal de marbre rouge et noir. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 380 x 296 cmEstimate: € 200 / 260 -
#330Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 1,08 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#729Een balustervormige lampenvoet van metaal.
Pied de lampe en métal de forme balustre.No longer availableDim. h: 47 cm (z.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et de deux émeraudes d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 11,06 gEstimate: € 450 / 550 -
#764Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.
Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60


