Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.
Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.

Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.

Icône russe ancienne représentant la Lamentation de Marie. Repeint en partie aux XIXe siècle.
Dim. 31 x 26 cm
SKU: 2710200485.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #485
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #763

    Een witgelakt metalen vintage hanglamp.

    Une suspension vintage en métal peint en blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #560

    Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.

    Meuble à quatre tiroirs anglais en acajou.
    No longer available
    Dim. 114 x 120 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Een grote fossiele ammoniet.

    Une grande ammonite fossile.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #493

    Een witgepatineerd Afrikaans houten Kifwebemasker. Songye, D. R. Congo.

    Masque Kifwebe en bois patiné blanc. Songye, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #157
    Gustave Kasteleyn

    “Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.

    Buste de jeune femme . Terre cuite. Signé et daté 1885. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 69 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #608

    Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.

    Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.
    No longer available
    Dim. 105 x 93 cm (met kader)
    Estimate: € 420 / 480
  • #332

    Een scheepskompas met kaarsverlichting in messingen kast.

    Boussole de bateau illuminée à la chandelle dans une caisse en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #529

    Drie Japanse houtsneden in kleuren. Voorstelling van geisha’s. Einde XIXde eeuw. Enkele vlekken.

    Trois gravures sur bois japonaises en couleurs. Représentation des geishas. Fin du XIXème siècle. Quelques taches.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #327

    Een oude bureaulamp met metalen voet en bakelieten kap.

    Une vieille lampe de bureau avec une base en métal et un abat-jour en bakélite.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #277
    Goebel, Germany

    “Umbrella girl”. Een meerkleurig porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 152 B. Gemerkt.

    Umbrella girl . Une figurine en porcelaine multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 152 B. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #694

    Een paar houten bustes met houten halssnoeren.

    Paire de bustes aux colliers en bois.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #361

    “Cartes de cabinet des Pays-Bas Autrichiens”. Delen I, II & IV en begeleidende boeken III & IV.

    Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More