#64“Portret”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan etiket ‘Tentoonstelling K.A.B. (5 - 16/04/’52).
Portrait . Huile sur panneau. Signé illisible. Etiquette au dos Exposition K.A.B. (05-16 / 04 / 52).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#663Een vaas van rood Muranoglas met meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge à décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#324Vier ingelijste en ingekleurde prenten. Drie uit de reeks “Scènes de Société” door Edme Jean Pigal en één andere. XIXde eeuw.
Quatre estampes encadrées et colorées. Trois de la série Scènes de Société d'Edme Jean Pigal et une autre. XIXème siècle.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de marquises d'un poids combiné de + - 1,04 ct. Et d'un rubis ovale de + - 0,58 ct.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 650 / 750 -
#310Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en forme de cœur serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 400 / 500 -
#237Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 40 / 50 -
#611Een modern bronzen beeld naar voorbeeld uit het kubisme.
#18Een geelkoperen toeter.
Klaxon en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 25 / 30 -
#248Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 65 / 70