#714Een vaas van rood Muranoglas met gouden spikkels.
#448Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.
#290Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 150 / 200 -
#671Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et de deux émeraudes d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 11,06 gEstimate: € 450 / 550 -
#633Een druppelvormige vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
#752Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.
Un lustre avec coupe en albâtre et cinq points lumineux avec abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200 / 300