#367Een groot lot oude houten leesten.
Grand lot de vieux formes en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#692Een sierschotel van Imariporselein met een decor van een man met een vis in het plat en bloemenmotieven op de vleugel. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
Plat décoratif en porcelaine d’Imari à décor d’un homme avec un poisson et avec des fleurs sur l’aile. Marque sous la base. Restauré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#769Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
#766Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#318Willy Vandersteen“Suske en Wiske Collectie”. Ed. Lekturama. Gebonden albums, volgens de nummering van de gekleurde reeks, dus vanaf nr. 67 tot nummer 252 en verder 262 t.e.m. 268. Het album 179/182 ontbreekt. Inbegrepen het Introductie-album Het Spaanse Spook (1988), daaraan toegevoegd: “Suske en Wiske Originele Verhalen”, introductie-album met Rikki en Wiske en Op het Eiland Amoras (Lekturama 2001). Totaal 51 albums.
“Suske en Wiske Collectie”. Ed. Lekturama. 51 albums reliés.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Garniture de cheminée art déco trois pièces en marbre de différentes couleurs, Pendule ornée d’un petit chien en régule. Restauration et dégât à l’une des cassolettes.No longer availableDim. h: 13 & 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#24“Bomen langs een stroompje in de winter”. Olieverf op doek. Onderdeel van een groter werk (?)
Arbres le long d'un ruisseau en hiver . Huile sur toile. Partie d'une œuvre plus importante (?)No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 100 / 120