#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
#125Een 18 karaats geel gouden munt gemonteerd als oorbel. George V, 1913.
#657Twee schelpen van meerkleurig Muranoglas.
#548Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
#47Een messingen lampenvoet in barokke stijl, gedragen door vier putti.
#3Groepje van veelkleurig biscuit. Italiaans werk.
#117“Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.
#320Een paar oorbellen van 18 karaats wit en geel goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee peridots met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et de deux péridots d'un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 600 / 700 -
#391Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.
#492“Compositie in reliëf”. Olieverf. Gesigneerd in nat ‘Zangs’ rechts bovenaan.
Composition en relief. Huile. Signée Zangs à droite vers le haut.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200