Other lots in this auction
-
#347Twee verschillende vaasjes van geslepen kristal, waarbij één groen en één rood. Beide gemerkt onderaan.
Deux vases différents en cristal taillé, un vert et un rouge. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#567Een hoornvaas van Brussels porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
Vase en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore peint à la main et motifs dorés.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92“Notre Dame de Grâce”. Een olieverfschilderij op paneel in gesculpteerd eikenhouten kader met engelenkopjes en gekleurde glazen kraaltjes. Omstreeks 1900.
“Notre Dame de Grâce”. Une peinture à l'huile sur panneau dans un cadre en chêne sculpté avec des têtes d'anges. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#158Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XVI-stijl.
Cartel en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 400 / 450 -
#173“Het liefdeskoppel”. Twee bronzen beelden met donker patina naar werken van Mathurin Moreau.
Le couple amoureux. Deux statues en bronze à patine sombre d'après les oeuvres de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 57 & 61 cmEstimate: € 500 / 700 -
#230Een 18 K grijze gouden ketting met hartvormige hanger van 18 K witgoud bezet met een briljant van +- 0,20 ct. en een gele saffier van +- 2,15 ct.
Un collier en or gris 18 carats avec un pendentif en forme de cœur en or blanc 18 carats serti d'un diamant de +- 0,20 ct. et d'un saphir jaune de +- 2,15 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#425Een lot van vier handgeknoopte Turkse wollen karpetjes/ lopers. Enige slijtage.
Un lot de quatre tapis/tapis en laine turcs noués à la main. Certains usés.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#388Een coupe van blauw en wit Italiaans glaspasta.
Une coupe italienne bleue et blanche en pâte de verre.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#498Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 60 / 100 -
#507“Vrouw met bloemen”. Een zeer fijn gesculpteerd ivoren beeldje op houten voetstuk. Kleine restauratie aan een kwast onderaan. Peking, XXe eeuw.
Femme aux fleurs. Figurine en ivoire très finement sculptée sur socle en bois. Petite restauration sur un pinceau en bas. Pékin, XXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 500 / 550 -
#428Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages et d'oiseaux dans des cartouches sur fond bleu avec des fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een reeks van twaalf gebeeldhouwd eikenhouten stoelen met getorste poten en stijlen en gebeeldhouwde bladermotieven en een wapenschild. Twee reeksen van zes met verschillende bekleding.
Un ensemble de douze chaises en chêne sculpté avec des pieds et des montants torsadés et des motifs de feuilles sculptées et un blason. Deux ensembles de six avec un revêtement différent.No longer availableDim. h: 126 cmEstimate: € 400 / 600

