Other lots in this auction
-
#641
Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 100/120 -
#135
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en een Australische parel van 12 mm. Met certificaat.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct et d’une perse australienne de 12 mm. Avec certificat.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 500/600 -
#144
“Portret van Jean Corneille Van Reuzel en Marie Isabelle Van Mieghem”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Beide herdoekt.
”Portrait de Jean Corneille Van Reuzel et de Marie Isabelle Van Mieghem”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Tout deux retoilées.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 400/600 -
#650
Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.
Une petite table à deux tiroirs, style Art Déco.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200/220 -
#373Dubois
Een art deco vaas van Belgisch aardewerk. Onderaan gemerkt en op de buik gesigneerd. Evenals een kruik van Gouda plateelwerk (H. 32 cm), onderaan gemerkt.
Un vase Art Déco en faïence belge. Marque sous la base et signature sur le ventre. Une cruche en faïence de Gouda (H 321 cm), marque sous la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 30/40 -
#570
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#762Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985
“Asher”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 372/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Asher”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et numérotée 372/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180/240 -
#596
Een fraai gesculpteerd Arabisch garnituur, bestaande uit een theetafel met vier uitklapbare blaadjes, een faldistorium en twee kleinere vouwstoelen. Het geheel afgewerkt met inlegwerk van parelmoer.
Une garniture d’Arabie sculptée, comprenant une table à thé à quatre abattants, un faldistoire et deux chaises pliantes. Le tout avec travail incrusté et nacre.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#900
Een lot van vijf kunstboeken:- De romantiek in België”. Een uitgave van de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in 2005. Ed. Lannoo.- “Vlaanderen in de kunst”. Dimitri De Maesschalck. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2010.- “Vlaamse retabels”. Ria De Boodt & Ulrich Schäfer. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2007.- “De kunstenaar en de dokter. Anders kijken naar schilderijen”. Jan Dequeker. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2006. - “Hoofd- en bijzaak. Po(..)
Un lot de cinq livres portant sur l’art:- De romantiek in België”. Une édition par le Musée Royal des Beaux Arts de Belgique à l'occasion de l’exposition du même nom en 2005. Ed. Lannoo.- “Vlaanderen in de kunst”. Dimitri De Maesschalck. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2010.- “Vlaamse retabels”. Ria De Boodt & Ulrich Schäfer. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2007.- “De kunstenaar en de dokter. Anders kijken naar schilderijen”. Jan Dequeker. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2006.- “Hoofd- en bijzaak. Portretkun(..)No longer availableEstimate: € 100/120 -
#528
Geisha. Veelkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt: Bertolotti, Milano.
”Geisha”. Porcelaine italienne polychrome. Marque sous la base: Bertolotti, Milano.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50/80 -
#686
Een wandtapijt met een beeltenis van een ridder. Chinees werk.
Un tapis mural, représentation d’un chevalier. Travail chinois.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 200/240 -
#830
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen met serveerbestekken. In ménagère.
Un service de couverts en métal argenté, complet pour douze personnes, dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100/120