Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar blauwe en witte kalebasvazen van Chinees porselein. Klein letsel.

Paar blauwe en witte kalebasvazen van Chinees porselein. Klein letsel.

Paire de gourdes en porcelaine de Chine bleue et blanche. Petit dégât.
Dim. h: 20 cm
SKU: 1004180743.
Category: Uncategorized.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #743
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #739
    Noritake

    Theeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.

    Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #730

    Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #657

    Een schaakspel in doos met inlegwerk.

    Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #710

    Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.

    Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #745

    Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.

    Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #777

    Twee diverse borden van polychroom porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #734

    Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.

    Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #295

    Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #253

    Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.

    Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446
    Henriette Ronner

    “Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    “Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 36 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #773

    Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.

    Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #248

    Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.

    Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #125

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.
    No longer available
    Dim. 17,63 g
    Estimate: € 3500 / 4000
  • #720

    Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.

    Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #364

    Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.

    Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h -43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #771

    Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #668

    Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.

    Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #750

    Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #740
    Val Saint-Lambert

    Een paar kleurloze kandelaars van kristal.

    Paire de candélabres incolores en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #735

    Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.

    Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #677

    Een paar bloeiende struiken met vogels in gebeeldhouwd jade. Chinees werk.

    Paire de bûches fleuries aux oiseaux en jade sculpté. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #661

    De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.

    Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #523

    “Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.

    “Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160

Other lots in this auction

  • #120

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 11,72 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #576

    Een lage Chinese ronde tafel met een decor van Geisha”s van pietradura in het blad en met vier ronde stoeltjes.

    Une table basse ronde chinoise avec un décor de geishas de pierre dure dans la tablette et quatre petites chaises rondes.
    No longer available
    Dim. 52 x Ø: 80 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #255

    Een lot van vier Engelse flessenonderzetters van zilver met houten bodems. Geen merken.

    Un lot de quatre sous-bouteilles anglais en argent et bois. Sans marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #233

    Kruik van geglazuurd steengoed.

    Une cruche en grès à glaçure.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #747

    “Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.

    “Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #703

    Twee verschillende sabels. Begin XXe eeuw.

    Deux différents sabres. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. L: 80 en 100 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #586

    Een eikenhouten vierdeurskast, versierd met zwartgelakte en gesculpteerde details. Basis laat XVIIIe eeuw.

    Meuble à quatre portes aux détails en bois noirci et sculptés. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 153 x 142 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #65

    Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).

    Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.
    No longer available
    Dim. bruto: 25,70 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #601

    Een zittende Boeddha van hout en plaaster met verguld lakwerk en ingelegd met glas. Enkele kleine beschadigingen. Volgens certificaat Birmaans werk, XVIIe eeuw.

    Bouddha assis en bois et plâtre doré, avec incrustations de verre coloré. Quelques petits dégâts. Travail Birman du XVIIe siècle (selon un certificat l’accompagnant).
    No longer available
    Dim. 134 x 93 cm
    Estimate: € 3000 / 4000
  • #712
    Madeleine Appel

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #440

    Kandelaar in de vorm van een saxofoon van smeedijzer.

    Un chandelier en forme de saxophone en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #558
    H. Poncet

    Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.

    Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More