Similar lots by type
-
#702
Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#221
“Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200/240 -
#364Carrelli
Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#424
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20/40 -
#217Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderieNo longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 420/500 -
#810
Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.
Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#809
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#819
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#804
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#807
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#470
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.
Un petit lustre style Art Déco en métal chromé à cinq bras avec abats jours en verre hexagonales.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60/100 -
#808
Een luchter van Venetiaans glas.
Lampadaire en verre de Venise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/80 -
#207Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.
“Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 480/550 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 1200/1500 -
#565
Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 300/500 -
#490
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#588
Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.
Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220/260 -
#817
Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 250/300 -
#510
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 650/750 -
#833
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#814
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#801
Een koperen buitenlantaarn.
Lanterne de jardin en cuivre.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#816
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#308Christofle
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote messen, lepels en vorken, dessertlepels en -vorken (twee vorkjes manco), een slabestek, een serveerlepel, een sauslepel en een taartschep. Kleine messen, lepels en vorken manco. In menagère.
Couvert en métal argenté pour douze personnes, comprenant des grands couteaux, cuillères et fourchettes, des cuillères et des fourchettes à dessert (deux fourchettes manquantes), un couvert à salade, une cuillère de service, une cuillère à sauce et une pelle à tarte. Petits couteaux, cuillères et fourchettes manquent. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 80/140 -
#353Swiza
Een kleine schouwpendule van brons in rococostijl.
Petite pendule en bronze de style rococo.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/50 -
#72H. De Vriendt
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#169Jef Vergauwen
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966(?).
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1966 (?).No longer availableDim. 68 x 115 cmEstimate: € 120/200 -
#597
Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.
Une série de six netsukés représentant divers métiers. Oeuvre japonaise, 1900.No longer availableDim. H. 3,5 à 4,5 cmEstimate: € 450/600 -
#515
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.
Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#695
Een eikenhouten kaptafel met drie laden en een spiegel in drie delen.
Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs et un miroir en trois parties.No longer availableDim. 160 x 125 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#127
Een wassen Madonna met kind in een houten kapelletje. Met lampje.
Vierge à l’Enfant en cire dans une petite chapelle en bois. Avec lampe.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60/100 -
#223
Pendule van verguld zamac met voorstelling van een violist. Omstreeks 1900. Wijzerplaat gemerkt Foucel (?). Horlogeglas ontbreekt. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule en régule doré représentant un violoniste. Vers 1900. Cadran marqué Foucel (?). Verre d’horloge manque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 120/200 -
#425
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#216
Een grote eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde paneeldeuren en binnenin een handschoenkastje en twee laden. Tijdperk Régence, XVIIIe eeuw.
Garde-robe Régence à deux portes moulurées et sculptée en chêne. L’intérieur à deux tiroirs et étagère à gants. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 260 x 176 x 75 cm (met kap)Estimate: € 500/800 -
#753Val St Lambert
Vaas in Mauve kristal. Gemerkt en genummerd.
Vase en cristal mauve. Marqué et numéroté.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 200/300