#112Araki NobuyoshiEen polaroid foto van de Japanse Kunstenaar Nobuyoshi Araki.
#92Romain SteppePeriod: 1859-1927‘Maritiem’, olieverf op doek, gesigneerd Romain Steppe. Kleine verfschade op meerdere plaatsen.
"Maritime," oil on canvas, signed Romain Steppe. Small paint damage in several places.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#114Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevegezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Summer farm landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 78,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#52Teran (?)“Graanveld bij onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Wheatfield during thunderstorm." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#524Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.
#29Frans Van ImmerseelEen reeks van 6 spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
A series of 6 proverbs with illustrations by Frans Van Immerseel. Signed outside the image.No longer availableDim. 23.5 x 14.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#562Jos Moens“Landschappen”. Een paar litho’s. Gesigneerd en genummerd 5/22 buiten de plaat. Gedrukt in het Masereelcentrum te Kasterlee.
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sloepenweg, Antwerpen”. Een ets op papier. Onderaan, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 47/100.
"Sloepenweg, Antwerp". An etching on paper. Signed and numbered 47/100 below, outside the plate.No longer availableDim. 28,5 x 31cmEstimate: € 40 / 60 -
#430Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 600 / 700 -
#108Een uit pitch-pine hout en metaal vervaardigde poppen-of kinderwagen.
A pitch pine wood and metal doll or child's carriage.No longer availableDim. 90 x 165 x 65 cmEstimate: € 120 / 180