#628Een mandoline, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italiaans, anno 1908-09.Toegevoegd een niet werkende metalen fluit gemerkt Ch. Mathieu, Paris.
A mandolin, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italian, year 1908-09.Added a non-functioning metal flute marked Ch. Mathieu, Paris.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#358Een reclamebord, Boch Frères, onderaan gemerkt Boch Frères La Louvière.
A billboard, Boch Frères, marked at the bottom Boch Frères La Louvière.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#104Karel Jan Van den Heuvel‘Dorpszicht met hooischoven’, olieverf op doek, linksonder gesigneerd.
#142Denmark‘Dead letters, three books cut up’, A.1.7.95. Een triptiek, getekend Denmark.
'Dead letters, three books cut up', A.1.7.95. A triptych, signed Denmark.No longer availableDim. 12.5 x 13.5 per blokEstimate: € 3000 / 4000 -
#518Bronzen beeld van een maraboe.
#384Een schildering op zijde met drie Orîëntaalse krijgers.
A silk painting featuring three Oriental warriors.No longer availableDim. 70 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#678Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
#618Een paar Chinees porseleinen vazen meerkleurig versierd met paleistafereel in het decor en vergulde ornamenten. 1 vaas met breukherstel aan de bovenrand.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with a palace scene in the decor and gilded ornaments. 1 vase with restored breakage at the upper rim.No longer availableDim. 42 x Ø19cmEstimate: € 80 / 120 -
#633Een oude wandtelefoon op een plank gemonteerd met bakelieten hoorns.
An old wall telephone mounted on a shelf with bakelite horns.No longer availableDim. 70 x 18 x 22 cmEstimate: € 60 / 80