#191“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
#232Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938“Boer met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farm with horse and cart". Oil paint on canvas. Signed.No longer availableDim. 44 x 71 cmEstimate: € 180 / 240 -
#440Een 18 K geelgouden penning. Philippus en Mathildis. Monnaie-Munt Belgium. In originele doos.
An 18K yellow gold medal. Philippus and Mathildis. Monnaie Munt Belgium. In original box.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 250 / 300 -
#145Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Pair of wall candlesticks decorated with porcelain parrots after the baroque.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#608Dubbele verzilverde kandelaar gemonteerd op een draak. Indonesië.
#342‘Havenzicht’, olieverf op board, draagt een monogram en het jaartal 37.
#453Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta head, attributed to the Nok. West Africa.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#653Een polychrome staakpop met jurk. Mali of Ivoorkust.
A polychrome stake doll with dress. Mali or Ivory Coast.No longer availableDim. H. 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#31Een metalen beeld van een smid aan het aambeeld.
#688Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.
A plate and vase in earthenware with an African theme.No longer availableDim. h 19 x Ø 19 en Ø 26 cmEstimate: € 30 / 40