#17Een lot van acht oudere koperen kandelaars bestaande uit vier sets van twee.
#441“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
#480Een 18 K geelgouden ring bezet met een pink saffier van +- 0,65 ct.
An 18K yellow gold ring set with a pink sapphire of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 400 / 500 -
#45E. SchmitzEen lot van 2 miniatuur schilderijtjes, olie op een driehoekig paneel, achteraan het opschrift ‘Anvers 7 avril 1892 Het strand bij Maria-Kerke’ en ‘Anvers 4 janvier 1892 Port d’Ostende’. Een van de werkjes draagt vooraan de handtekening E. Schmitz.
#257Een houten polychroom schommelpaard uit het midden van de vorige eeuw.
A wooden polychrome rocking horse from the middle of the previous century.No longer availableDim. h 78 x l 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#384Een schildering op zijde met drie Orîëntaalse krijgers.
A silk painting featuring three Oriental warriors.No longer availableDim. 70 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53DelftEen blauw-witte porseleinen knobbelvaas. Onderaan gemerkt De Porcelyne Fles.
A blue and white porcelain bulbous vase. Marked De Porcelyne Fles at the bottom.No longer availableDim. 39 x Ø18cmEstimate: € 80 / 120 -
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Belgische vluchtelingen’, een lithografie van Alfred Ost, gedateerd 1.5.XVII.
#99Herman Van Den Berghe‘Vaargeul te Oostende’, olieverf op doek, gesigneerd Herman V. D. Berghe.
"Shipping Lane in Ostend", oil on canvas, signed Herman V. D. Berghe.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#287ChristofleEen lot bestek Christofle voor 12 personen, allen gemerkt op de vismessen na.
A set of Christofle cutlery for 12 people, all marked except for the fish knives.No longer availableEstimate: € 120 / 180