#12RobaEen originele tekening van Roba, Bollie & Billie, voor Olivier.
An original drawing of Roba, Bollie & Billie, for Olivier.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#678Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
#375Een lot van 2 Roskopf zakhorloges waarvan 1 met haarlijnscheurtjes in de wijzerplaat, de 2de mist zijn wijzers en glas.
#429Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
#128Grés KeramisEen aardewerken art nouveau vaas met polychroom decor. Catteau decor 643 vorm 897. Kleine bakfout onderaan.
An earthenware Art Nouveau vase with polychrome decoration. Catteau decor 643 shape 897. Small firing flaw at the bottom.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#387Een lot van 3 porseleinen borden in Chinese stijl, Kaiser Mandschu, Kaiser Ming en Davenport Stone China.
A lot of 3 porcelain plates in Chinese style, Kaiser Mandschu, Kaiser Ming, and Davenport Stone China.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Christian DelvauxEen bruine taupe lederen geldbeugel in D vorm.
A brown taupe leather money pouch in D shape.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 160 / 200 -
#308Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.
#105Een zilveren bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 gram.
#414‘De muizenkoningin’, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#426Een vintage bar-cart, ca 1980, in chroom, messing en glas.
A vintage bar cart, approx. 1980, in chrome, brass, and glass.No longer availableDim. 72 x 88 x 50 cmEstimate: € 60 / 80