#255Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#358Een reclamebord, Boch Frères, onderaan gemerkt Boch Frères La Louvière.
A billboard, Boch Frères, marked at the bottom Boch Frères La Louvière.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#555Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#592Een spiegel van geslepen glas met vergulde gesculpteerde lijst.
#142Denmark‘Dead letters, three books cut up’, A.1.7.95. Een triptiek, getekend Denmark.
'Dead letters, three books cut up', A.1.7.95. A triptych, signed Denmark.No longer availableDim. 12.5 x 13.5 per blokEstimate: € 3000 / 4000 -
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
Temple dancer made of patinated and gilded bronze.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#76Een 19e eeuws polychroom salon in Louis XVI-stijl bestaande uit een tweezit en twee enkelzitjes. Het salon dient geherstoffeerd te worden.
A 19th century polychrome salon in Louis XVI style consisting of a two-seater and two single-seaters. The salon needs to be reupholstered.No longer availableDim. 99 x 130 x 63 cmEstimate: € 120 / 180 -
#398MamodEen stoomauto, Mamod SA1 Roadster, 1960/1969, Verenigd Koninkrijk.
#495Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.
A pair of Chinese porcelain lidded vases.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 380 / 420 -
#696Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#16Een armstoel in massief eik en cannage, getorste delen en leeuwen in het snijwerk.
#480Een 18 K geelgouden ring bezet met een pink saffier van +- 0,65 ct.
An 18K yellow gold ring set with a pink sapphire of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 400 / 500