#293Twee kleine iconen met de H. Maagd. Rusland, XIXde eeuw.
Two small icons of the Virgin Mary. Russia, 19th century.No longer availableDim. 18 x 15 & 9 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#19‘Na de hooioogst’, een tekening, inkt op papier, rechts onder gesigneerd.
#308Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.
#439Dorothéa Tanning‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.
"The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.No longer availableDim. 26 x 17.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#220Frederique ConstantEen rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
A rosy stainless steel men's watch with leather strap. 'Moonface' reference: FC 705V4S4. Purchased from Tensen in 2016. With certificate and in original box.No longer availableEstimate: € 700 / 1000 -
#416Een handgeknoopt wollen Art Deco tapijt met geometrisch motief.
#91Een beeld van een clown op een stoel, Guiseppe Armani voor Capo Di Monte. Gegoten kunststof.
A sculpture of a clown on a chair, by Guiseppe Armani for Capo Di Monte. Cast plastic.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 120 / 180 -
#69Edm. Lagaert‘Stadszichten’, een lot van 2 aquarellen op papier, beide gesigneerd Edm. Lagaert.
"Cityscapes", a lot of 2 watercolors on paper, both signed by Edm. Lagaert.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#63Wiskemann, BruxellesEen verzilverd bestekdoos gemerkt Wiskemann, bestaande uit 12 lepels en 12 vorken, bijgevoegd 6 en 2 koffielepeltjes.
A silver-plated cutlery set by Wiskemann, consisting of 12 spoons and 12 forks, accompanied by 6 and 2 coffee spoons.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#488Witmarmeren buste naar de oudheid.
White marble bust inspired by antiquity.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 850 / 900