#414‘De muizenkoningin’, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#365Majapahit hoofdjes. Indonesië.
Majapahit heads. Indonesia.No longer availableDim. H. 11 & 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#299‘Vaartuigen op woelige zee’, waterverf op papier, onleesbaar gesigneerd.
"Vessels on a stormy sea," watercolor on paper, signature illegible.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#50Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten me een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18K yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 8,60 gEstimate: € 480 / 550 -
#663Een beschilderde Chinese jardinière in papier-maché op houten voet en met zinken binnenbak.
#579Jozef Adriaan Callaerts“Conscienceplein te Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#643W. GERMANYEen paar vintage Duitse aardewerken kruiken met floraal decor, onderaan gemerkt W. Germany.
A pair of vintage German pottery jugs with floral decoration, marked W. Germany at the bottom.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 60 / 80 -
#578Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
#209Grote vergulde spiegel met een mooie kuif.
Large gilded mirror with a beautiful crest.No longer availableDim. 183 x 100 cmEstimate: € 300 / 320 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#407‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
"Abstract wooden figures with metal. Sculpture."No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 80 / 120