#561Een bronzen beeld van een beer op een marmeren voet.
Bronz sculpture of a bear. On a marble base.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 220 / 240 -
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
#194Een grote geslepen spiegel met verguld kader en ornamenten. Bovenaan bas-reliëf van gips met enige schilfers en barsten. Ornament onderaan los.
A large cut mirror with gilded frame and ornaments. Plaster bas-relief at the top with some flakes and cracks. Ornament at the bottom is loose.No longer availableDim. 197 x 96cmEstimate: € 150 / 200 -
#262Valerius De Saedeleer Armand Apol“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.
"Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.No longer availableDim. 54 x 61cmEstimate: € 100 / 200 -
#299‘Vaartuigen op woelige zee’, waterverf op papier, onleesbaar gesigneerd.
"Vessels on a stormy sea," watercolor on paper, signature illegible.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#395Stenen beeld van personage met een krokodil en een luipaard. Mintadi, Congo.
Stone sculpture of a character with a crocodile and a leopard. Mintadi, Congo.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#597Een uit steen gesculpteerde Maya medaillon van een gelaat. Verso label met vermelding; “Gevonden in de piramide van Chicen-Itza, (Mexico)”.
A stone-carved Maya medallion of a face. Reverse label stating: "Found in the pyramid of Chicen-Itza, (Mexico)."No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#664R. Sobron‘Village Namurois’, een aquarel op papier, getekend R. Sobron.
'Village Namurois', a watercolor on paper, by R. Sobron.No longer availableDim. 32.5 x 43 cmEstimate: € 40 / 60