#57Amphora, CzechoslovakiaEen paar aardewerken Art Deco vazen door Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt en genummerd.
A pair of ceramic Art Deco vases by Amphora Riessner, Czechoslovakia, decorated with parrots and flowers. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 31 x Ø14cmEstimate: € 80 / 120 -
#212Benen geraamte onder glazen stolp.
A bone skeleton under a glass dome.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#90Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.
An 18K yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and small pearls.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450 / 550 -
#99Herman Van Den Berghe‘Vaargeul te Oostende’, olieverf op doek, gesigneerd Herman V. D. Berghe.
"Shipping Lane in Ostend", oil on canvas, signed Herman V. D. Berghe.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#460Een 18 K geelgouden hanger bezet met robijn, saffier en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18K yellow gold pendant set with ruby, sapphire, and emerald with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 200 / 250 -
#679Rik SchaefelsEen met de hand ingekleurde ets van Rik Schaefels.
A hand-colored etching by Rik Schaefels.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45E. SchmitzEen lot van 2 miniatuur schilderijtjes, olie op een driehoekig paneel, achteraan het opschrift ‘Anvers 7 avril 1892 Het strand bij Maria-Kerke’ en ‘Anvers 4 janvier 1892 Port d’Ostende’. Een van de werkjes draagt vooraan de handtekening E. Schmitz.
#219Jozef Adriaan Callaerts“Vissersboten aan de kade te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fishermen boats at the harbor in Antwerp." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 54 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62Rita Calluy“Stilleven met pompoen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Still life with pumpkin." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 60 / 80