#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,18 ct. FVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.18 ct, FVS1, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 500 / 600 -
#591Een lot van 6 Egyptische Scarabeeën in diverse formaten, uit onder meer speksteen en hout gesculpteerd met hiërogliefen. Bijgevoegd 2 Egyptische kralen met inscripties.
#61LongfilsEen art-deco beeld met 2 zamak gazelles op een sokkel in 2 soorten marmer. Gesigneerd Longfils. Kleine schade aan het marmer.
An Art Deco statue with 2 zamak gazelles on a pedestal in 2 types of marble. Signed Longfils. Small damage to the marble.No longer availableDim. 32 x 65 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Een kleine gesculpteerde buste van brons, mogelijk afbeelding van Agrippina.
#259Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).
Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#261Duralex SIGGEen koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
#610Een 18 K geelgouden ring bezet met een lapis lazuli cabochon.
#258‘Pater met hond.’ Biscuit beeldje. Gemerkt 22 L&M.
"Father with dog." Biscuit figurine. Marked 22 L&M.No longer availableDim. h 26,5 cmEstimate: € 35 / 45