#543Vaas van blauw en wit Chinees porselein.
Blue and white porcelain vase. Chinese work.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 320 / 360 -
#283Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.
A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 31 en 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#46Een massief eiken hallbank/koffer met armleuningen.
A solid oak hallway bench/chest with armrests.No longer availableDim. 110 x 116 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Belgische vluchtelingen’, een lithografie van Alfred Ost, gedateerd 1.5.XVII.
#294Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Heidezicht te Kalmthout’, aquarel op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.
"Heidezicht te Kalmthout", watercolor on paper, signed by Fr. Luyckx.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#451Kinkozan SatsumaEen paar Japans porseleinen Kinkozan Satsuma vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt. Meiji periode.
A pair of Japanese porcelain Kinkozan Satsuma vases with floral decoration. Marked on the bottom. Meiji period.No longer availableDim. 31 x Ø15cmEstimate: € 200 / 300 -
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
#336Een nachtkastje met 1 gewoon- en 1 roldeurtje met kleine fineerschade en een zwart marmeren blad.
#66Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.
A mahogany table with harp-shaped legs in the English style.No longer availableDim. 69 x 60 cmEstimate: € 200 / 240