#654Een vintage UFO luchter van aluminium.
#275‘Oorlog en bezetting, gezien door Oscar Liedel. Een Nederlandse luxe uitgave op 152/500 met kleurafdrukken van aquarellen, gesigneerd door de auteur.
"War and Occupation, as seen by Oscar Liedel. A Dutch deluxe edition out of 152/500 with color prints of watercolors, signed by the author."No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#647Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
A large vase made of Torhout earthenware with stylized thistle decoration.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 80 / 120 -
#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#52Teran (?)“Graanveld bij onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Wheatfield during thunderstorm." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Een lot archeologische bodemvondsten van Neolithische werktuigen bestaande uit steen en silex mes, pijl-en speerpunten.
#545Giraud / Charlier Luitenant BlueberryEen lot van 26 strips, Luitenant Blueberry, softcover, diverse titels reeks 1-27.
A lot of 26 comic books, Lieutenant Blueberry, softcover, various titles series 1-27.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#329“Les plus belles fleurs de G. Van Spaendonck, 1746-1822. Choisies et Composées par Karl Li Handler”. Ed. Librairie Gründ, Paris. Onvolledig (8 chromolitho’s).
#698Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
#641Een Indonesisch houten gesculpteerde Dragon Flute uit Palisander.
#160Een paar 18 kt roze gouden oorbellen bezet met centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 kt rose gold earrings set with central rubies weighing approximately 2.02 ct in total, and diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 1700 / 1800