Other lots in this auction
-
#71Meissen
Een set van 4 handbeschilderde borden van 1ste keus Meissen met een gouden randje en een verscheidenheid aan bloemen. Onderaan het merkteken met de gekruiste zwaarden.
A set of 4 hand-painted plates by Meissen, 1st choice, with a golden border and a variety of flowers. Marked with crossed swords at the bottom.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80/120 -
#651
Een lot van 3 Aziatisch houten dubbelfluitjes met gesculpteerde details, waarvan 1 in Palisander.
A lot of 3 Asian wooden double flutes with sculpted details, including 1 in Rosewood.No longer availableDim. L; 32 cmEstimate: € 50/75 -
#501
Staande Boeddha van brons. Thailand, waarschijnlijk XIXde eeuw.
Standing bronze Buddha. Thailand, probably 19th century.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 400/600 -
#86
Een ecru gepatineerd ovalen Louis XVI-stijl bijzettafeltje met marmeren blad en versierd met guirlandes.
An ecru patinated Louis XVI style oval side table with a marble top and decorated with garlands.No longer availableDim. 75 x 76 x 56 cmEstimate: € 120/150 -
#256
Een piëdestal in 3 delen, groen geaderd marmer, gecanneleerde schacht.
A three-part pedestal, green veined marble, fluted shaft.No longer availableDim. h 107,5 cmEstimate: € 200/300 -
#541
Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Chinese porcelain plate with a blue and white decor of dragons.No longer availableDim. 13,5 x 40,5 cmEstimate: € 260/280 -
#308
Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.
A lot of 2 colorless crystal decanters.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40/60 -
#423Punu
Een gepatineerd uit hout en textiel gesculpteerd masker. Origine Punu, Gabon.
A patinated wooden and textile sculpted mask. Origin Punu, Gabon.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 75/125 -
#642Constant De BusscherePeriod: 1876-1951
‘Landbouwer met trekpaarden’, ets op papier, getekend buiten de plaat De Busschere, 9/100.
"Farmer with Draught Horses", etching on paper, signed outside the plate De Busschere, 9/100.No longer availableDim. 37 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#159
Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)
Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)No longer availableEstimate: € 400/500 -
#656
Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 128 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#228Val Saint-Lambert
Een kratervaas “Achille” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Een model van Charles Graffart.
A crater vase "Achille" made of cut crystal, colored red throughout. Marked on the bottom. A model by Charles Graffart.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200/300