Similar lots by type
-
#659Reno“Trilogie A, B & C”. Drie moderne werken. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2010.
“Trilogie A,B et C”. Trois oeuvres modernes. Huile sur toile. Signées et datées 2010.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#389René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002Twee bloemenstillevens, resp. Olieverf op paneel en op board. Beide gesigneerd.
Deux natures mortes aux fleurs. Huile sur panneau et carton. Toutes les deux signées.No longer availableDim. 17 x 22 & 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#684Maurice Musin“Moederschap in grijs en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maternité aux gris et rouges”. Huile sur paneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 400 / 500 -
#689Reno“Tangram A, B, C & D”. Vier moderne werken. Acryl op board. Gesigneerd en gedateerd 2005.
“Tangram A, B, C et D”. Quatre oeuvres modernes. Acrylique sur carton. Signés et datés 2005.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#212Charles Van RoosePeriod: 1883-1960“Stilleven met pioenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 550 / 600 -
#12Pierre HoebrechtsEen lot schilderijen: “Landschap”, olieverf op doek, gesigneerd (60 x 90 cm), (kader beschadigd); “Personages voor bomen”, olieverf op doek, gesigneerd (58 x 90 cm), (letsels); “Meisje met honden”, olieverf op paneel, niet-gesigneerd (78 x 53,5).
Un lot de peintures: “Paysage”, huile sur toile, signée (60 x 90 cm), (cadre endommagé), “Personnages devant des arbres”, huile sur toile, signée (58 x 90 cm), (dégâts); “Filles et chiens”, huile sur panneau, non-signé (78 x 53,5 cm).No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#569H. Soto“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#654Åslund“Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#239Isidore MeyersPeriod: 1836 - 1917“Stilleven met fles en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux bouteille et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46,5 x 32,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#2Dennery“Damesportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Miniature sur ivoire peinte à la main. Signée.No longer availableDim. 7 x 5,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#462Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Jef Vergauwen“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966(?).
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1966 (?).No longer availableDim. 68 x 115 cmEstimate: € 120 / 200 -
#639Armand DeweerdtPeriod: 1890 - 1982“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Nature morte, oignons”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#219“Ut non confundar”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Verscheidene beschadigingen. Omstreeks 1800.
“Ut non confundar”. Huile sur toile. Sans signature. Plusieurs dégats. ± 1800.No longer availableDim. 75 x 101 cmEstimate: € 450 / 550 -
#9J. Fenton“Kustzicht met meeuwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mouettes devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#186“Heilige Maria met kind. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Vierge à l’enfant”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 500 / 750 -
#664E. Bouillon“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#682Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
“L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.No longer availableDim. 55 x 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#214Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Zicht op Latem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur Latem”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#679“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#154Yvette LichtfusPeriod: °1925“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120 / 160 -
#722Hilde Hendrickx“De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de tennis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#669“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Vue de ville”. Acrylique sur papier. Non signée.No longer availableDim. 116 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#229“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 600 / 800
Other lots in this auction
-
#173“Struisvogel”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Autruche”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#602Een merkwaardig barmeubel van gepolychromeerd hout met centraal drie laden onder een klepblad met binnenin een lichtbak van glas in lood. Aan de zijkanten telkens een paneeldeur met scènes in reliëf en met drie laden in de onderste gordel.
Bar remarquable en bois polychrome ouvrant à trois tiroirs vers le centre en dessous d’un abattant qui cache un vitrail à lampes et qui est flanqué par deux portes pleines présentant des scènes des Moyens Ages en relief. Trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 229 cmEstimate: € 200 / 400 -
#176Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400 / 600 -
#517Een Chinese vaas van blauw en wit porselein.
Un vase en porcelaine blanche et bleue.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#319“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. & Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. Een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#488“Hanuman” Een Indisch godsbeeld van brons. Omstreeks 1900.
“Hanuman”. Divinité indien en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#668Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 40 / 80 -
#615Een eikenhouten gebakvitrine met een afneembaar dienblad.
Petite vitrine à gâteaux en chêne. Tablette amovible.No longer availableDim. 82 x 73 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#337Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.
Miroir carré en bois polychrome.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#77Een glazen siervaas met een handgeschilderd bladerdecor. Gesigneerd ‘Fanus’.
Vase en verre à décor de feuillages peint à la main. Signé “Fanus”.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#333Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een etui met zes lepels en zes vorken, een kandelaar en een stofblikje. We voegen er zes vorkjes met zilveren handvatten in etui en een tinnen klepkannetje aan toe.
Lot de métal argenté comprenant un étui contenant six cuillères et six fourchettes, un candélabre et une ramasse miettes. Nous ajoutons six petites fourchettes aux manches en argent dans un étui et une verseuse couverte en étain.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#424Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20 / 40

