#609“Meisjesbuste”. Een granieten beeldhouwwerk op sokkel. Barst in de basis van de sokkel.
”Buste de jeune fille”. Une sculpture en granite sur socle. Craquelure à la base du socle.No longer availableDim. h:Estimate: € 80 / 120 -
#465Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 250 / 35 -
#392P.L. DebucourtDrie kleurengravures naar Vernet. XIXde eeuw.
Trois gravures en couleurs d’après Vernet. XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#447Een reeks van vier gebeeldhouwde stoelen.
Une série de quatre chaises sculptées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#587Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
#302Alex Van Cuyck“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
#533Een paar jardinières van meerkleurig Chinees porselein met een Cantondecor. Met onderschaal. Onderaan gemerkt.
#515Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met tukoois en parels.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de turquoise et de perles.No longer availableDim. 20,87 gEstimate: € 350 / 450 -
#612Luchter van kristal, glas en koper.
#175Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,58 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 400 / 500