Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar kandelaars van verzilverd glas.

Paar kandelaars van kwikzilver en glas.

Une paire de candélabres en verre argenté.
Dim. h: 27 cm
SKU: 1012190127.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #271
    A. Fagotto

    “Belgische leeuw”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    ”Lion belge”. Une statue en terre cuite à patine. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 1200 / 140
  • #179

    Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.

    Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 217 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #122
    Venckeleer

    “Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    ”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #311

    Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.

    Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.
    No longer available
    Dim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #450

    “Leeuwenjacht.” Een miniatuur uit gesculpteerd parelmoer. West-Indisch werk.

    “La chasse au lion”. Miniature en nacre sculpté. Travail des Indes.
    No longer available
    Dim. 7 x 14,5 cm 56,40 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #686

    Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.

    Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #239

    “Damesportret”. Olieverf op doek. Spaanse School XVIIIde eeuw.

    ”Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole espagnole XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 84 x 64 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #113

    Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
    No longer available
    Dim. H.68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #774

    Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.

    Un miroir doré style Baroque. Dégât au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #202
    Frans Van Mieris

    “De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.

    ”Le charmeur”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 26 x 23 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #252
    G. Kimzeke

    “Zeilboten bij de steiger”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924. Kleine perforatie.

    ”Voiliers au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. Petite perforation.
    No longer available
    Dim. 72 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1
    Bruno Gerrits
    Period: 1881 - 1970

    Een uil van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd. Oortjes gerestaureerd.

    Un hibou en bois sculpté. Signé. Oreilles restaurées.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More