#349Roelans“Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.
”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 40 & 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#201E. Laurent“Vissersvrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Femme de pêcheur”. Une statue en bronze à patine dorée. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#100Een 18 karaats geel gouden geweven schakelketting.
Chaîne à maillons tissés en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 37,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#506Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#316Een kristallen Marie-Thérèseluchter met zes lichtarmen en versierd met pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à six bras et orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#567Een antieke zittende Boeddha van brons.
#508Een vaas van rood Muranoglas.
#175Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,58 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 400 / 500 -
#739Markus OehlenPeriod: °1956“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
Un bac à parapluies en porcelaine de Chine, décoration Canton polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#399Jaak Gorus“Schoolgaande”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Ecolier”. Une eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 25 / 35