#682Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#425Mathey-TissotEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct avec bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 27,93 gEstimate: € 400 / 500 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,94 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 600 / 700 -
#45Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met goudpareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de petites perles d’or.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 120 / 140 -
#382Pellens“De dokwerker”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le travailleur au quai”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#148Een lot bestaande uit zeven schelpen, drie koralen en een zee-egel.
#409Een mahoniehouten violontafel op centrale voet.
#551Een paar gebeeldhouwd houten voorraadflesjes, waarbij één met het deksel in de vorm van een kikker en één in de vorm van een olifant.
Une paire de flacons en bois sculpté, un sous forme de grenouille et l’autre en forme d’éléphant.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#271A. Fagotto“Belgische leeuw”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Lion belge”. Une statue en terre cuite à patine. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 1200 / 140 -
#536Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
#202Frans Van Mieris“De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le charmeur”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 23 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#487“Moderne kunst zien en begrijpen”. Gottlieb Leinz. Ed. Atrium. Weert, 1987.
“Moderne kunst zien en begrijpen”. Gottlieb Leinz. Ed. Atrium. Weert, 1987.No longer availableEstimate: € 32 / 36