Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar kandelaars van verzilverd glas.

Paar kandelaars van kwikzilver en glas.

Une paire de candélabres en verre argenté.
Dim. h: 27 cm
SKU: 1012190127.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #7

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een Engels presentatieschaaltje en 46 lepeltjes van Luchtvaartmaatschappijen. (6 x Air Europe, 6x Air Lingus, 9x British Airways, 3x KLM, 12x Sabena, 8x S.A.S. & 2 x Swissair.

    Un lot de métal argenté, comprenant un plateau de présentation et 46 petites cuillères de plusieurs compagnies aériennes. (6 x Air Europe, 6x Air Lingus, 9x British Airways, 3x KLM, 12x Sabena, 8x S.A.S. & 2 x Swissair).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #91

    “Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.

    ”Nu féminin”. Une statue en bronze. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #606

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 353 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #66

    Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.

    Un pot à moutarde en argent Sterling. Marque.
    No longer available
    Dim. 51,73 g Ø 6 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #642

    Een Chinese vitrinekast van zwartgelakt hout met twee deuren en twee laden.

    Une vitrine chinoise en bois laqué noir à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 175 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #434

    Twee antieke houten haardstoeltjes.

    Deux petites chaises en bois antique.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #173
    Hermés Paris

    “Brides de Gala”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.

    ”Brides de Gala”. Un châle en soie. Marque et emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. 87 x 82 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #147
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren rozentak op albasten voetstuk (Inktpot manco).

    Une branche de rosier en fonte sur socle en albâtre. Pot à encre manquant.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #313

    Een mosterdpotje met lepeltje en een glazen recipiënt in Rococostijl. Duitse keuren, 800‰.

    Un pot à moutarde avec cuillère et récipient en verre. Poinçons allemandes 800 ‰.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #428

    Een Oude Duitse helm.

    Un ancien casque allemand.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #349
    Roelans

    “Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.

    ”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 & 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #659
    Somville

    “Meisjesportret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 109/160 buiten de plaat.

    ”Portrait de jeune fille”. Une lithographie. Signée et numérotée 109/160 hors planche.
    No longer available
    Dim. 73 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More