#787Een paar lijsten versierd met wrattenzwijnivoor en ivoren sterren op bordeauxrood fluweel.
#754Leonor Fini“Personage”. Een lithografie, gesigneerd en genummerd 181/200 buiten de plaat .
”Personnage”. Une lithographie, signée et numérotée 181/200 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#181“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#455Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen.
#116Een bleek houten commode Charles X met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
Une commode Charles X en bois clair à quatre tiroirs flanqués de deux colonnes.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 80 / 100 -
#903Een oude smeedijzeren poppenwagen.
Une voiture à poupées en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#703Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Un vase à couvercle en porcelaine blanche, ceinture de fleurs sur le ventre. Marque, CechoSlowakia.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 20 / 30