#309Petit“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheurs près du canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 75 / 100 -
#403Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
Cinq reliures de numéros du journal ‘Mickey’, années ‘50.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#696HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#760Een halssnoer met vier rijen parels en geel gouden slot (te herstellen).
#794Drie grote strombusschelpen van verschillende soorten.
Trois grands strombidae différents.No longer availableEstimate: € 4060 -
#826Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#871Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.
#452Drie kopjes, een schoteltje en een ivoren snijstukje. Allen Chinees werk.
#710Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 150 / 250 -
#490Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
#712Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50 / 80