#88Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#587Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. XIXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#597Een paar vaasjes in Blanc de Chine.
#766AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un vase Art Déco en faïence polychrome, décor en relief d’un coq dans une frise.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 200 -
#624Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)
#730Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
#812Vier stuks roze kristal van Val Saint-Lambert en Bohemen.
Quatre pièces en cristal rose Val St. Lambert et Bohème.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80