#31Een set van drie plateel vaasjes, onderaan gemerkt.
#527Een Chinees porseleinen schaaltje in sang-de-boeuf glazuur. Onderaan gemerkt.
#346Een paar houten armstoelen met spijlen in de rug. Jaren ‘60.
Une paire de fauteuils en bois aux barres dans les dos. Années ‘60 .No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#353WarminkEen notenhouten tafelklokje. Zonder sleuteltje.
#624Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)
#823Een art deco vaas van oker glas.
#654Raoul DufyPeriod: 1877 - 1953“Portret”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Portrait”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#476Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#573Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van “Lord Krishna”.
#89Garod“Weg langs een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin et fleuve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80