Similar lots by type
-
#565Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 300 / 500 -
#510Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220 / 280 -
#403Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.
Lot de cinq vases en opaline aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#809Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452MuranoGlazen asbak in vorm van een clown.
Un cendrier en verre représentant un clown.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#588Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.
Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220 / 260 -
#804Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#814Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#490Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220 / 280 -
#781MuranoTwee clowns van meerkleurig glaspasta.
Deux clowns en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#692Een paar antieke kandelaars van kwikglas. Z.g. arme-mensen-zilver.
Une paire de chandeliers en verre mercurisé. Dite argent du pauvres.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#658MuranoGlazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
Une tête en verre et pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 70 / 100 -
#778Een lot van drie verschillende vazen van Booms glas, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases différents en verre de Boom, décor peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#810Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.
Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#193Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een naakte vrouwenfiguur.
Deux chandeliers en style Art Deco en bronze et à quatre bras, portés par des femmes nues.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600 / 800 -
#817Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 250 / 300 -
#819Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#364CarrelliEen designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#179LegrasEen paar vazen van meerkleurig glaspasta met een gëtst decor van bloemen. Gesigneerd.
Paire de vases en pâte de verre polychrome à décor à l’eau forte de fleurs. Signés.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 420 / 500 -
#816Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#808Een luchter van Venetiaans glas.
Lampadaire en verre de Venise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#470Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.
Un petit lustre style Art Déco en métal chromé à cinq bras avec abats jours en verre hexagonales.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#801Een koperen buitenlantaarn.
Lanterne de jardin en cuivre.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#807Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#78Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk met verzilverde monturen. Eén montuur manco. Onderaan gemerkt.
Paire de bougeoirs en faïence polychrome aux montures argentées. Une monture manque. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#723Leonardo CollectionEen lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.
Lot de cinq poupées aux têtes et bras en porcelaine. Sans vêtements.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#278AMCEen art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945“Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 650 / 750 -
#681Een glazen parfumflesje met een decor van herten. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
Un flacon à parfum en verre, décor de cerfs. marque à la base, oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 140 / 180 -
#181DelheidEen zilveren bestek voor twaalf personen in etui, bestaande uit grote lepels en vorken en dessertlepels en -vorken Gemerkt, 800‰.
Couvert en argent pour douze personnes en étui. Comprenant grandes cuillères et fourchettes et cuillères et fourchettes à dessert. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. 2473,91 gramEstimate: € 1000 / 1200 -
#621Een zittende kat van donkergepatineerd brons met vergulde halsband. Naar een voorbeeld van Amerigo Tot.
Chat assis en bronze à patine foncée. Collier doré. D’après un exemple par Amerigo Tot.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een centrale tourmalijn van ± 1,20 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie d’une Tourmaline centrale de ± 1,20 ct. et diamants avec un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#99Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#298een lot van drie Brusselse maatbekers van een liter, waarbij één met tinnen deksel en een andere met een restauratie aan het oor.
Lot de trois mesures en faïence de Bruxelles dont une à couvercle en étain. Une restauration à l’une des anses.No longer availableEstimate: € 55 / 65 -
#822Blaylock, Longtown.Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200 / 300 -
#173“Struisvogel”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Autruche”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300 / 400

