Lot de lapins Duracel: “Racing bunny”, “Drummer bunny”, “Astronaut bunny”, “Drumming bunny”, “Kayaking bunny” & “Skiing bunny”. Les cinq premiers dans la boîte d’origine. En état de marche, sauf le dernier.No longer availableEstimate: € 256 / 40
#476Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.
#18Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
#806J. POLLET, Arrests du Parlement de Flandre, Lille, 1716, In-quarto, bruine lederen band.
J. POLLET, Arrests du Parlement de Flandre, Lille, 1716, In-quarto, Reliure cuir brun.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Arnolidi VINNI JC, Institutionum imperialium commentarius, Lugduni, 1767, 2 parties. In-quarto, reliures en cuir brun.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 550 / 650 -
#686M.B. PATAUINO, Tractatus longe amplior et uberior quam allas, in quo de criminibus agitur, Venetiis, 1609. In-octavo, recente perkamenten band.
M.B. PATAUINO, Tractatus longe amplior et uberior quam allas, in quo de criminibus agitur, Venetiis, 1609. In-octavo, bande récente en parchemin.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#546Wandconsole van gebronzeerd hout met marmeren blad in Lodewijk XV-stijl.
#232Frans GeuensPeriod: 1924 - 2010“Kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 70 / 100 -
#36Een verlengbare eikenhouten tafel.
#317Een klein lantaarntje van messing. Gemerkt Carello Fratelli, Torino.
Petite lanterne en laiton. Marque Carello Fratelli, Torino.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
“La Belgique en guerre”. Maurice Maeterlinck, Cytriel Buysse & L. Dumont-Wilden. Illustré par Ernest Van Hammée. Vers 1920.No longer availableEstimate: € 30 / 50