#690Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#462LiebigEen gemengd lot Chromo’s en postkaarten.
Un lot de Chromos et de cartes postales.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#705Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et d’un camée.No longer availableDim. 9,94 gEstimate: € 150 / 200 -
#115Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,05 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,05 ct.No longer availableDim. 8,63 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#752Anton Heyboer“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#416Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#308Serie van 6 spreukenbordjes. Gemerkt van Boch, XIXde eeuw
Une série de quatre assiettes à proverbes. Marque Boch, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#523Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poidst total de ± 0,20 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 300 / 400