Other lots in this auction
-
#245D. Steenwerckx
“Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin et tombée de la nuit sur la Hesbaye.” Une paire, huile sur toile. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#297
Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.
Une jardinière en biscuit chinois en forme de crapaud, aux yeux peints. Sur un socle en bois sculpté en forme de nénuphar. D'après un exemple du début du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 + 25 cmEstimate: € 80/120 -
#19
Zeven ingekaderde bladen uit de reeks “De zeven visioenen van Uilenspiegel” met tekst van Bert Peleman en illustraties van Henri Lievens. 1981.
Sept pages encadrées de la série “De zeven visioenen van Uilenspiegel” avec texte par Bert Peleman et illustrations par Henri Lievens. 1981.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 70 x 49 cmEstimate: € 350/500 -
#80Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#57Stereofilms Bruguière
Een stereoscoop in origineel doosje.
Un stéréoscope dans sa boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 25/35 -
#61
Een lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
Un lot de douze porte-couverts en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 15/25 -
#9
Een vaas van geslepen kristal met een mauve decor. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt. Kleine randschilfers.
Vase en cristal taillé à décor mauve. Vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqué. Petits éclats de bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 30/40 -
#157
Een verzilverd metalen waterkan.
Un pichet à eau en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 15/20 -
#255
Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#64M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#54
Een lot van drie verschillende koperen kandelaars.
Un lot de trois chandeliers en cuivre différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15, 17 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#228
Twee poppen met porseleinen hoofd en handjes, waarbij de kleinste gemerkt van Alberon. Op staanders.
Deux poupées avec des têtes et des mains en porcelaine, la plus petite marquée par Alberon. Sur des montants.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 & 53 cmEstimate: € 40/50