Other lots in this auction
-
#72Boeije“Heidelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#684Een smalle eikenhouten staande klok, versierd met uitgestoken rozetten. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat. XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père étroite en chêne, décorée de rosaces sculptées. Travail avec cadran en émail. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H:212cmEstimate: € 60 / 100 -
#23Val Saint-LambertEen vaas van groen gedraaid kristal.
Vase en cristal torsadé vert.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#68Val Saint-LambertEen champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.
Un seau à champagne en cristal incolore taillé. Marqué avec étiquette et en bas. Pièce unique.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#460Een Oosterse druppelfles van porselein.
Une bouteille à gouttes oriental en porcelaine.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 45 -
#605Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.
Lot composé d'une bonbonnière et d'un vase en verre satiné rose et orange.No longer availableDim. h 32 & 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#185Een condimentset van zilver, met mosterdpot, zout-en pepervat. Duitse keuren.
Un service à condiments en argent, avec pot à moutarde, salière et poivrière. Poinçons allemandes.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#601Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#614“Amoris Divini Triumpus.” & “Iovi Fulmin” Een paar gravures naar P.P. Rubens.
"Amoris Divini Triumpus." & « Iovi Fulmin » Une paire de gravures d'après P.P. Rubens.No longer availableDim. 63 x 89 & 64 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#256Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#488Een kleine bronzen Boeddha met naga. Cambodja.
Un petit Bouddha en bronze avec naga. Cambodge.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#451Een paar achthoekige dekselvazen van Chinees wit en blauw porselein met diverse figuren in het decor.
Une paire de vases octogonaux à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue avec diverses figures dans le décor.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200 / 240




