#679Rik SchaefelsEen met de hand ingekleurde ets van Rik Schaefels.
A hand-colored etching by Rik Schaefels.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#567Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.
#76Een 19e eeuws polychroom salon in Louis XVI-stijl bestaande uit een tweezit en twee enkelzitjes. Het salon dient geherstoffeerd te worden.
A 19th century polychrome salon in Louis XVI style consisting of a two-seater and two single-seaters. The salon needs to be reupholstered.No longer availableDim. 99 x 130 x 63 cmEstimate: € 120 / 180 -
#631Een Indonesische Wajang pop.
#508Een bronzen beeld van een meisje op een vis.
#646Een handgeknoopt tapijt, gerestaureerd en verschenen.
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
#73C. LorenzLorenz Völkerbund 2 NETV 429W. Een uit metaal en bakelieten lampenradio. Gemerkt C. Lorenz, serienummer 2414, bouwjaar 1929/32.
#279Achiel LombaertPeriod: 1911-1990“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bouquet of Flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86Een ecru gepatineerd ovalen Louis XVI-stijl bijzettafeltje met marmeren blad en versierd met guirlandes.
An ecru patinated Louis XVI style oval side table with a marble top and decorated with garlands.No longer availableDim. 75 x 76 x 56 cmEstimate: € 120 / 150 -
#256Een piëdestal in 3 delen, groen geaderd marmer, gecanneleerde schacht.
#485Paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein. Herstelling aan een rand.
Pair of lidded vases. Blue and white Chinese porcelain. One restoration at a border.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 220 / 240