Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.

Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.

Pair of wall candlesticks decorated with porcelain parrots after the baroque.
Dim. H. 80 cm
SKU: 3001240145.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #679
    Rik Schaefels

    Een met de hand ingekleurde ets van Rik Schaefels.

    A hand-colored etching by Rik Schaefels.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #567

    Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.

    A set of 3 Late Medieval bronze horse bells or crotal bells.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #76

    Een 19e eeuws polychroom salon in Louis XVI-stijl bestaande uit een tweezit en twee enkelzitjes. Het salon dient geherstoffeerd te worden.

    A 19th century polychrome salon in Louis XVI style consisting of a two-seater and two single-seaters. The salon needs to be reupholstered.
    No longer available
    Dim. 99 x 130 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #631

    Een Indonesische Wajang pop.

    An Indonesian Wajang puppet.
    No longer available
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #508

    Een bronzen beeld van een meisje op een vis.

    A bronze statue of a girl on a fish.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #646

    Een handgeknoopt tapijt, gerestaureerd en verschenen.

    A hand-knotted carpet, restored and treated.
    No longer available
    Dim. 236 x124
    Estimate: € 40 / 60
  • #630

    Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.

    A 14K yellow gold ring set with a semi-precious stone.
    No longer available
    Dim. bruto: 10,77 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #73
    C. Lorenz

    Lorenz Völkerbund 2 NETV 429W. Een uit metaal en bakelieten lampenradio. Gemerkt C. Lorenz, serienummer 2414, bouwjaar 1929/32.

    Lorenz Völkerbund 2 NETV 429W. A metal and bakelite lamp radio. Marked C. Lorenz, serial number 2414, manufactured in 1929/32.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 38,5 x 23,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #279
    Achiel Lombaert
    Period: 1911-1990

    “Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Bouquet of Flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #86

    Een ecru gepatineerd ovalen Louis XVI-stijl bijzettafeltje met marmeren blad en versierd met guirlandes.

    An ecru patinated Louis XVI style oval side table with a marble top and decorated with garlands.
    No longer available
    Dim. 75 x 76 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #256

    Een piëdestal in 3 delen, groen geaderd marmer, gecanneleerde schacht.

    A three-part pedestal, green veined marble, fluted shaft.
    No longer available
    Dim. h 107,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #485

    Paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein. Herstelling aan een rand.

    Pair of lidded vases. Blue and white Chinese porcelain. One restoration at a border.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 220 / 240
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More