Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.

Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.

Pair of wall candlesticks decorated with porcelain parrots after the baroque.
Dim. H. 80 cm
SKU: 3001240145.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #36

    Een set van 2 staande lampen met een zware koperkleurige voet.

    A set of 2 floor lamps with a heavy copper-colored base.
    No longer available
    Dim. h 161 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #385

    Terracotta vaasje. Dakarkari, Nigeria.

    Terracotta vase. Dakarkari. Nigeria.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #564

    “Twee smeden in de smidse”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Two smiths at work”. Oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #489

    Een luchter met gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    No longer available
    Dim. H: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21

    Een porseleinen milieu de table in de vorm van een schaal op voet met daarop een beeldje van de jonge Napoleon Bonaparte. Onderaan een merkteken en een nummer. Kleine schilferschade aan Napoleon’s jas.

    A porcelain centerpiece in the shape of a footed bowl with a figurine of young Napoleon Bonaparte on top. It has a mark and number on the bottom. Small chips on Napoleon's jacket.
    No longer available
    Dim. h 35 x l 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411

    Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.

    A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.
    No longer available
    Dim. h 30 x l 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #349
    Jaak Gorus

    Een lot van twee etsen van Jaak Gorus: aan’t Kiel en Rockoxhuis. Beide gesigneerd buiten de plaat J. Gorus.

    A lot of two etchings by Jaak Gorus: "at the Kiel" and "Rockox House." Both signed outside the plate J. Gorus.
    No longer available
    Dim. 11 x 13 en 15 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #57
    Amphora, Czechoslovakia

    Een paar aardewerken Art Deco vazen door Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A pair of ceramic Art Deco vases by Amphora Riessner, Czechoslovakia, decorated with parrots and flowers. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x Ø14cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161

    Een uit steen gesculpteerd huisaltaar. Vermoedelijk 500-1000 N.C.

    A stone sculpted home altar. Presumably 500-1000 BC.
    No longer available
    Dim. 20 x 17cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #162
    Lucien Frank

    “Wandelaars bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Wanderers at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 75 x 105 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #326

    Een 19e eeuws Engels bijzettafeltje met 1 lade, Mahoniefineer en zeer fijn inlegwerk.

    A 19th-century English side table with 1 drawer, mahogany veneer, and fine inlay work.
    No longer available
    Dim. 71 x 41 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352
    Alfons Strybol

    Een portret, olieverf op doek, getekend A. Strybol, ca 1950

    A portrait, oil on canvas, signed by A. Strybol, ca 1950
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More