Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.

Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.

Pair of wall candlesticks decorated with porcelain parrots after the baroque.
Dim. H. 80 cm
SKU: 3001240145.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #370

    Een 18 K witgouden speld bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

    An 18 K white gold brooch set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.
    No longer available
    Dim. 1,76 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #262
    Valerius De Saedeleer Armand Apol

    “Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.

    "Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.
    No longer available
    Dim. 54 x 61cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #450

    Een 18 K geelgouden penning. Philippus en Mathildis. Monnaie-Munt Belgium. In originele doos.

    An 18K yellow gold medal. Philippus and Mathildis. Monnaie Munt Belgium. In original box.
    No longer available
    Dim. 10,66 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #503

    Een kubistisch bronzen beeld met monogram. In de geest van Zadkine.

    A cubist bronze sculpture with monogram. In the spirit of Zadkine.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 2400 / 2500
  • #637
    Vitorio Sabadin

    Een lot van 3 musicerende clowns in meerkleurig- en verguld porselein. Vitorio Sabadin, Italy.

    A set of 3 music-playing clowns in multicolored and gilded porcelain. Vitorio Sabadin, Italy.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #126

    Een bureau in Louis XV-stijl in gefineerd notelaar. 3 lades en 3 valse lades en groen lederen blad. Vergulde bronzen beslag.

    A Louis XV-style desk in veneered walnut. 3 drawers and 3 faux drawers, with a green leather top. Gilt bronze fittings.
    No longer available
    Dim. 78 x 140 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #483

    Een koud gepatineerde bronzen kameel in de geest van de Weense bronzen.

    A cold patinated bronze camel in the spirit of Viennese bronzes.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #46

    Een massief eiken hallbank/koffer met armleuningen.

    A solid oak hallway bench/chest with armrests.
    No longer available
    Dim. 110 x 116 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282
    R. Gevaert

    ‘Scheepswerf’, olieverf op board getekend R. Gevaert.

    'Shipyard', oil on board, signed R. Gevaert.
    No longer available
    Dim. h 48 x b 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #468

    Terracotta hoofd. Toegeschreven aan Nok.

    Terracotta head. Attributed to the Nok people.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #344
    Jan Bosschaert

    Een potloodtekening van Jan Bosschaert, alsook genummerde litho, 38/100, buiten de plaat gesigneerd. en hierbij toegevoegd een ingekaderde prent met een naakte dame op een touwschommel.

    A pencil drawing by Jan Bosschaert, as well as a numbered lithograph, 38/100, signed outside the plate. Also included is a framed print with a nude lady on a rope swing.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More