#40
Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#882
#328
Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
#390
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et noirs ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 550 / 650 -
#797
#28
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#609
Twee grote glazen stormlampen met verzilverd metalen voet en montuur.
#759
“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#105Berrocal
Een bronzen beeldje gemonteerd als hanger. Gesigneerd.
#323
Un lot d’argent Sterling, comprenant un sucrier, un pot à lait et un gobelet, poinçons 800‰. Nous ajoutons une louche (cabossée) en argent 800 ‰.No longer availableDim. 500 grEstimate: € 120 / 200 -
#448
Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
#367
Un album de collection à timbres postes divers. Une pince avec des timbres B.R.D. 1949-1990. Et une boîte avec des cartes de stars et 22 livrets d’échange avec timbres.No longer availableEstimate: € 200 / 220