Other lots in this auction
-
#119
“Indonesisch tafereel(?)”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechtsonder.
“Scène indonésienne(?)”. Huile sur toile. Illisiblement signé en bas à droite.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#303
Een kruisbeeld van gedraaid perenhout met verzilverde corpus en versieringen, we voegen er een paternoster aan toe. XIXe eeuw.
Un crucifix en poirier tourné avec corps et décors argentés, nous y ajoutons un chapelet. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#124
“Gesprek op het ijs”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd. XIXe eeuw.
Conversation sur la glace. Aquarelle sur papier. Signée indistinctement. XIXème siècle.No longer availableDim. 16,5 x 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#117
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 240 -
#189
Een grote butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 260 / 280 -
#693
Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#64Rik Canty
“Zonsondergang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Coucher de soleil. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#388
Een pelgrimsfles van witgeglazuurd Chinees porselein, versierd met een drakendecor in reliëf. Beschadiging bovenaan.
Bouteille de pèlerin en porcelaine de Chine émaillée blanche, ornée d'un décor de dragon en relief. Haut abimé.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 190 / 220 -
#427
Een paar kleine dekselvazen van Imariporselein met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases à couvercle en porcelaine Imari à décors floraux multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#508
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#88
Een bronzen meisjesbuste in art nouveaustijl naar een werk van Moreau.
Un buste de jeune fille en bronze de style Art nouveau d'après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 150 / 220