Other lots in this auction
-
#353Een lot van vijf kleine geodes met bergkristal.
Un lot de cinq petites géodes en cristal de roche.No longer availableDim. l: +/- 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableDim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#609De Wit“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée '64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#275Een paar 18 K rooskleurige oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#459Een groot ingelijst Chinees borduurwerk met een voorstelling van vogels en bloeiende pioenen. Met zilverbrokaat. Begin XXste eeuw.
Grande broderie chinoise encadrée représentant des oiseaux et des pivoines en fleurs. Avec brocart d'argent. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 166 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276Een Régence gobelin armstoel. Decor met paradijsvogel en allegorisch tafereel.
Fauteuil Régence recouvert de gobelin. Décor d'oiseau de paradis et scène allégorique.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100 / 150 -
#383Glazen schaal. Italiaans design met slingermotief.
Bol en verre. Design italien avec motif guirlande.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#411Een Chinees porseleinen penseelkoker met een meerkleurig decor van pioenen en een vogel.
Un étui à pinceaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'un oiseau.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#538Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.No longer availableDim. 62 x 133 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#65Een fijne parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles fines avec fermoir en or jaune 18K.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#170Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale robijn van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un rubis central de +- 2 ct.No longer availableDim. 4,68 gEstimate: € 1600 / 1700

