Other lots in this auction
-
#182“De aanbidding der koningen”. Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
L'Adoration des Mages. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 400 / 500 -
#127“Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.
Etalon. Une sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de P. J. Mène. Socle abimé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#109Herbert RoeHerenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait d'homme. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#569Een verzilverd metalen koffie en theeservies bestaande uit koffie-en theepot, melk-en suikerpot en dienblad. Dekselknoppen in de vorm van een bloem, buiken versierd met getorste ribben. Gemerkt EPNS en Danmark. We voegen er een verzilverd metalen fruitschaal aan toe, gemerkt Sival.
Un service à café et à thé en métal argenté composé d'une cafetière et d'une théière, d'un bol à lait et à sucre et d'un plateau. Boutons de couvercle en forme de fleur, ventre décoré de côtes torsadées. Marqué EPNS et Danmark. Nous ajoutons ajouté un bol à fruits en métal argenté, marqué Sival.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#604“Wandelaar in een besneeuwde dreef. Olieverf op doek. Gemonogrameerd C. H, Anvers.
Randonneur dans une allée enneigée. Huile sur toile. Monogrammée C. H, Anvers.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#53HochlerEen cartelklok in houten kast met handgeschilderd bloemendecor in de stijl van de Neuchâteloises. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cartel dans un coffret en bois à décor de fleurs peintes à la main dans le goût des Neuchâteloises. Sans clé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493“Pinguin”. Een kunststof beeld naar ontwerp van Orlinski.
Pingouin. Une statue en plastique conçue par Orlinski.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#78Massief zilveren strooibus op voetstuk met op de buik gedreven scènes met putti en een vaas. Lodewijk XVI-stijl. Onduidelijke keuren.
Boîte en argent massif sur piédouche avec scènes de putti et vases à panse. Style Louis XVI. Marques peu claires.No longer availableDim. 186,85 g h: 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#573Een zwartgepatineerde aardewerken olifant.
Un éléphant en faïence patinée noire.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#36Juvenia, BruxellesEen antieke paspop op gietijzeren voet.
Un mannequin antique sur un socle en fonte.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 100 -
#640Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een kleurloze karaf met dop, een gekleurde karaf (bovenaan beschadigd), een gekleurde vaas en een coupe op voet.
Un lot de cristal de Bohême taillé, composé d'une carafe incolore avec bouchon, une carafe colorée (abimée en haut), un vase coloré et une coupe sur pied.No longer availableDim. h: 21 - 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#228Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1167 g.
Une collection de 100 cuillères souvenirs diverses, principalement en argent massif, certaines en métal argenté. Brut 1167 g.No longer availableEstimate: € 100 / 150

