Other lots in this auction
-
#122Charles CoumontPeriod: 1822-1889“Het opladen van het hooi”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Recharger le foin”. Huile sur panneau. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 500 / 700 -
#522Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#434Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Marine. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#374“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd ‘Hodler’.
“Paysage”. Pastel sur papier. Signé 'Hodler'.No longer availableDim. 12 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#564Een paar onyxen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en onyx.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#472“Compositie”. Een met structuur aangebracht kunstwerk op paneel.
Composition. Une œuvre texturée sur panneau.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 180 / 240 -
#620TurfmasterEen complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.
Un set de golf complet avec treize bâtons dans un étui de transport et avec chariot. Comme neuf.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#51Val Saint LambertEen reeks van zes onderzetters van geslepen kleurloos kristal met bloemen in het decor. In originele doos.
Un ensemble de six sous-verres en cristal incolore taillé avec des fleurs dans le décor. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#310Een 18 K geelgouden hanger “Santa Teresia a Jesu infante”. +- 2,50 g. aan een plaqué schakelarmband.
Un pendentif en or jaune 18 carats Santa Teresia a Jesu infante. +- 2,50 g. sur un bracelet à maillons plaque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#362Twee gepolychromeerde gipsen hoofdjes als wandversiering. China, jaren ‘60.
Deux têtes en plâtre polychrome comme décoration murale. Chine, années 1960.No longer availableDim. h: 20 en 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#540Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XVI-stijl.
Cartel en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 400 / 450

