Similar lots by type
-
#172Remy De PillecynPeriod: 1920-1986“Vissersjongen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 300 / 350 -
#249Pr. De TroyerPeriod: 1880 - 1961“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Jef DutilleuPeriod: 1875 - 1960“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#754Wlodzimierz SzpingerPeriod: °1942“Figuren met duiveltjes”. Een pendant. Olieverf op paneel. Gesigneerd en één van de twee gedateerd 1977.
“Personnages aux petits diables”. Pendants. Huile sur panneau. Signés et l’un des deux daté 1977.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#692J. Roels“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279J. Roels“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#14Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Rotskust”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
”La côte rocheuse”. Huile sur carton. Attribué.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#169J.F. Hoevenaers“De veehoeder” & “De veehoedster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eind XIXe eeuw. Eén met kleine beschadiging.
”Le berger et la bergère”. Deux huiles sur toiles, signées. Fin XIXième siècle. Une toile porte un petit dégât.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 180 / 240 -
#712Madeleine Appel“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Euphrosine BeernaertPeriod: 1831 - 1901“Schilderes aan de vijver”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Achteraan gesigneerd en met opschrift “Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection” Kleine restauratie.
”Artiste peintre auprès de l’étang”. Huile sur toile. Porte un monogramme. Signée à l’arrière et porte la dédicace ”Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection”. Petite réparation.No longer availableDim. 27,5 x 33 cmEstimate: € 350 / 500 -
#184Leon BruninPeriod: 1861-1949“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#262Frans Brouwers“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauraties.
”La lecture”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableDim. 61 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#259“Marktscène”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Scène de marché”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#212Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Man met paard en kar op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Homme avec cheval et chariot sur un chemin de forêt”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300 / 500 -
#584Gerard Darau“Naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 420 / 500 -
#654Een paar XIXe eeuwse ovale portretten van een burgerkoppel.
“Couple bourgeois”. Paire de portraits ovales du XIXe siècle.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#689Achiel LombaertPeriod: 1911-1990“Stilleven met boek en bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature mort aux livre et vase de fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 73 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#424RatinckxPeriod: 1860-1937Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.
Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#559W. Hogendijk“Paganini”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Paganini". Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#229“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800. Retoillée.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 300 / 500 -
#219Leo Van Droogenbroeck“Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.
”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.No longer availableDim. 61 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#459J. I. Vdh“Jachtstilleven” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#772Ludo LaaglandPeriod: 1923 - 2006“Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#217A. Lalouette“Zigeunerdanseresje met tamboerijn”. Verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd.
”Danseuse orientale au tambourin”. Statuette en bronze argenté. Signée.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 450 / 500 -
#453Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un grand et un plus petit vase en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#495SwarovskiEen lot van vier diertjes van geslepen en deels gesatineerd kristal, bestaande uit een papegaai, een toekan, een uil en een ijsvogel. We voegen er twee vierkante en twee zeshoekige sokkeltjes aan toe.
Lot de quatre animaux en cristal taillé et partiellement satiné comprenant un perroquet, un toucan, un hibou et un martin pêcheur. Nous ajoutons deux socles carrés et deux hexagonaux.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479“Zuiders landschap”. Olieverf. Niet ingelijst.
“Paysage méditerranéen”. Huile. Sans cadre.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#349“L’événement au bal” & “Les confidences”. Twee Franse gravures. We voegen er een herdruk van een gravure betreffende de Antwerpse kathedraal aan toe.
”L’événement au bal” & “ Les confidences”. Deux gravures françaises. Nous ajoutons une réimpression d’une gravure - la cathédrale d’Anvers.No longer availableDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 80 -
#562Corneille“Vrouw met kat en vogel”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 113/150 buiten de plaat.
“Femme, chat et oiseau”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 113/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#372“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
“Scène de chasse du XVIIIe siècle”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 105 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179C. Gody (?)“De Verloofde. Elegant interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.
”La fiancée. Intérieur élégant”. Huile sur toile. Signée. Petite réparation.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#152V Hendrickx‘Interieur met gezin’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur et famille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 86,5 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#340Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de deux rubis ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 450 / 550 -
#750Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 40 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#524“Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)
“Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).No longer availableDim. 58 x 41 cmEstimate: € 100 / 120

