Similar lots by type
-
#259
“Marktscène”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Scène de marché”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#199Jef DutilleuPeriod: 1875 - 1960
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 500/800 -
#172Remy De PillecynPeriod: 1920-1986
“Vissersjongen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 300/350 -
#279J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#459J. I. Vdh
“Jachtstilleven” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#219Leo Van Droogenbroeck
“Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.
”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.No longer availableDim. 61 x 80 cmEstimate: € 150/250 -
#754Wlodzimierz SzpingerPeriod: °1942
“Figuren met duiveltjes”. Een pendant. Olieverf op paneel. Gesigneerd en één van de twee gedateerd 1977.
“Personnages aux petits diables”. Pendants. Huile sur panneau. Signés et l’un des deux daté 1977.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800/1000 -
#14Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rotskust”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
”La côte rocheuse”. Huile sur carton. Attribué.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#212Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Man met paard en kar op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Homme avec cheval et chariot sur un chemin de forêt”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300/500 -
#692J. Roels
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#689Achiel LombaertPeriod: 1911-1990
“Stilleven met boek en bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature mort aux livre et vase de fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 73 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#262Frans Brouwers
“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauraties.
”La lecture”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableDim. 61 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#584Gerard Darau
“Naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 420/500 -
#249Pr. De TroyerPeriod: 1880 - 1961
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#772Ludo LaaglandPeriod: 1923 - 2006
“Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#184Leon BruninPeriod: 1861-1949
“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400/600 -
#169J.F. Hoevenaers
“De veehoeder” & “De veehoedster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eind XIXe eeuw. Eén met kleine beschadiging.
”Le berger et la bergère”. Deux huiles sur toiles, signées. Fin XIXième siècle. Une toile porte un petit dégât.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 180/240 -
#559W. Hogendijk
“Paganini”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Paganini". Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#424RatinckxPeriod: 1860-1937
Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.
Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#654
Een paar XIXe eeuwse ovale portretten van een burgerkoppel.
“Couple bourgeois”. Paire de portraits ovales du XIXe siècle.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 200/240 -
#229
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800. Retoillée.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 300/500 -
#182Euphrosine BeernaertPeriod: 1831 - 1901
“Schilderes aan de vijver”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Achteraan gesigneerd en met opschrift “Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection” Kleine restauratie.
”Artiste peintre auprès de l’étang”. Huile sur toile. Porte un monogramme. Signée à l’arrière et porte la dédicace ”Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection”. Petite réparation.No longer availableDim. 27,5 x 33 cmEstimate: € 350/500 -
#712Madeleine Appel
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#525Swarovski
Een lotje muziekinstrumenten van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vleugelpiano met krukje, een harp, een mandoline en een saxofoon. De twee laatsten met metalen staandertje.
Petit lot d’instruments de musique en cristal taillé incolore comprenant un piano à queue avec tabouret, une harpe, une mandoline et un saxophone. Ces deux derniers avec support en métal.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 170/230 -
#759
Main gauche van staal.
Main gauche en acier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 199 x 131 cmEstimate: € 60/100 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 224 x 298 cmEstimate: € 100/160 -
#30
Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van slangen met fantasiestenen en een hanger met hiërogliefen.
Bague en or jaune 18 ct en forme de serpents sertie de pierres de fantaisie. Ainsi qu’un pendentif aux hiéroglyphes.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 120/150 -
#392
Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.No longer availableDim. Ø 75 cmEstimate: € 40/50 -
#301
Een oud zakpistooltje met vuursteenmechanisme. Kleine beschadiging aan het houten handvat.
Un petit revolver de poche avec mécanisme de pierre à feu. Petits dégâts à la poignée.No longer availableDim. L: 17 cmEstimate: € 120/200 -
#29
Een fopkan van Saksisch porselein, versierd met bloemen en met een tekst op blauwe achtergrond. Omstreeks 1900.
Verseuse à rebord ajouré dite fopkan en porcelaine de Saxe décorée de fleurs et avec un texte sur fond bleu. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 30/40 -
#380Pontiac Zurich
Een lot dameshorloges van verzilverd metaal en verguld. “Hanswijck”. Een munt met horloge ketting. e.a.
Lot de montres de dame en métal argenté et doré. “Hanswijck”, un insigne avec gourmette e.a.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#122
“Herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw.
”Portrait d’homme”. Huile sur toile. XVIIi!ème siècle.No longer availableDim. 56 x 47 cmEstimate: € 300/500 -
#331
Een kruisbeeld van zwartgelakt hout, ingelegd met schildpad en met ivoren biesjes. Enkele stukjes manco en koperen corpus recenter toegevoegd. XVIIe eeuw.
Un crucifix en bois laqué noir, tortue incrustée et traits en ivoire. Quelques pièces manquantes, le corpus en cuivre a été ajouté récemment.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/180 -
#721
Een luchter met centrale coupe en vier lichtpunten. Koper en glas met albasten coupe. Twee appliques in koper met albasten coupes en glazen versieringen
Lustre à coupe centrale et à quatre lumières. Cuivre et verre à coupe en albâtre. Ainsi que deux appliques aux coupes en albâtre et ornements en verre.No longer availableEstimate: € 240/360