Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.

“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.

“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.
Dim. l: 50 cm
SKU: 2410170188.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #188
Estimate: € 700 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #168

    Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.

    Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #741

    Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.

    Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #633

    “Wijze” & “Boeddha van voorspoed”. Een paar beelden van gesculpteerd Chinees hout.

    “Sage” & “Bouddha de prospérité”. Deux statues en bois sculpté chinois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een bronzen siervaas in art nouveaustijl, versierd met planten en een naakt in hoogreliëf.

    Un vase décoratif en bronze, style Art nouveau, décoration de plantes et un nu en haut relief.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #637

    Een paar lampenvoeten van meerkleurig en verguld porselein. Chinees werk.

    Une paire de pieds de lampe en porcelaine chinoise polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #171

    “Springende jachtwinden”. Een groep van groengepatineerd zamak op een sokkel van zwart marmer.

    “Lévriers sautants”. Un groupe en régule patiné vert sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. L: 57,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #237

    “Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Satyre musicien”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #227

    “Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

    “Cupide”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #211

    Een gestileerde koe van zilvergepatineerd brons.

    Une vache stylisée en bronze patiné argent.
    No longer available
    Dim. 41 x 55 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #187

    Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.

    Deux appliques en bronze patiné et doré a douze points lumineux, portées par des anges. Style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #177

    Een art deco danseres van donker gepatineerd brons met openslaand kleed op een marmeren sokkel.

    Une statue représentant une danseuse Art déco avec une robe en bronze patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #207

    Een impressionnant klokstel van verguld brons en meerkleurig porselein in de geest van de Italiaanse barok, bestaande uit een pendule en twee kandelaars, versierd met een putto, een Cupido en allegorische voorstellingen, de zijkanten met saterkoppen en het porselein met handgeschilderde personages.

    Une garniture de cheminée impressionnante en bronze doré et porcelaine polychrome, dans l’esprit du baroque italien, comprenant une pendule et deux chandeliers, décorés de putto, un Cupide et des représentations allégoriques. Les cotés sont décorés de têtes de satires et la porcelaine est décorée de personnages peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 3200 / 4000
  • #183
    Joseph d’Aste
    Period: 1881 - 1945

    “Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.

    “Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #173
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #201

    Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.

    Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #273

    Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.

    Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161
    Royal Dux

    “Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.

    “Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #231

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #561
    D Lorein
    Period: 12/01/92

    Aardewerken vrouwelijke torso.

    Un torse féminin en terre cuite.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #82

    Een vrouwenbuste van wit kunststof.

    Buste de femme en matière plastique blanche.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #158
    F. Moulaers

    “Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.

    “Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203

    Een schouwpendule van verguld brons in barokke stijl, getooid met drie allegorische personages en het uurwerk in een siervaas.

    Une pendule de cheminée en bronze doré, style baroque, décorée de trois personnages allégoriques et le mouvement dans un vase décoratif.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #568

    Een Indische neushoorn. Bruingepatineerd brons.

    Une statue en bronze patiné brun représentant un rhinocéros.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #520

    Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.

    Une statue représentant un Bouddha assis avec écureuils et coquillages.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 400 / 460

Other lots in this auction

  • #386

    Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.

    Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #314
    Blanche Odin
    Period: 1865 - 1957

    “Stilleven met bloemen op een boek”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte, fleurs sur un livre”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #408
    Ron Van Eycke

    Een lot van vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 20 exemplaren.

    Un lot de quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 20 exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #316

    Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.

    Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #257
    Capodimonte

    “Zittende dame met waaier bij een boom”. Een beeld van monochroom wit biscuit op een verguld messingen voet. Gemerkt. Kleine herstelling aan een tak.

    “Dame assise avec éventail prés d’un arbre”. Une statue en biscuit blanc sur un pied en laiton doré. Porte une marque. Une petite restauration a été faite à une branche.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #133

    Een paar schotels van blauw en wit aardewerk met centraal een engeltje. Delft, XVIIIde eeuw. Merk van de Porceleyne Schotel. Een restauratie aan één bord.

    Paire de plats en faïence bleue et blanche à décor central d’un angelot. Delft XVIIIe siècle. Marque du Porceleyne Schotel. Une assiette restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #75

    Een 14 karaats wit gouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en onyx.

    Broche en or blanc 14 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et d’onyx.
    No longer available
    Dim. 11,05 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #560
    Hergé

    Tintin. “L’Etoile Mystérieuse”. Casterman 1944. Blauw schutblad. Achterflap A23. Redelijk tot goede staat.

    Tintin. “L’Etoile Mystérieuse”. Casterman 1944. Page de garde bleue. 4e plat A23. Etat moyen.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
  • #221

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door moriaantjes en op een marmeren zuiltje.

    Une paire de chandeliers sur socles en marbre, portés par des maures.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #432
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Zicht op de St.-Gummaruskerk” Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue sur l’église St.-Gommaire”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 14,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #474
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “...et vogue la galère”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “...et vogue la galère”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #524
    Remy Cornelissen
    Period: 1913 - 1990

    “Muziek”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd.

    “Musique”. Lithographie. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More