Other lots in this auction
-
#662Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Proefdruk, gesigneerd buiten de plaat.
" Bali ". Une gravure sur bois. Epreuve, signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#290
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 450 / 500 -
#508
Een verguld bronzen schouwpendule, versierd met barokke elementen en getooid met een siervaas met bloemenguirlandes. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Met slinger, zonder sleutel.
Une pendule en bronze doré, décorée d'éléments baroques et ornée d'un vase ornemental avec des guirlandes florales. Le cadran avec chiffres romains émaillés. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#111Delvaux, Bruxelles
Een handtas van rood leder, model ‘Mémoire’. Met certificaat.
Un sac à main en cuir rouge, modèle 'Mémoire'. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#77Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#672Vetters
Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
Une gravure. Signée et numérotée 6/10 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#232
“Zicht op de pastorij in de Sint-Bavostraat te Wilrijk”. Olieverf op papier.
« Vue du presbytère de la Sint-Bavostraat à Wilrijk ». Huile sur papier.No longer availableDim. 31 cm x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103
Een meisjesbuste van wit composiet.
Buste de jeune fille en composite blanc.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#91
Een crossover tas van donkerbruin leder.
Un sac crossover en cuir marron foncé.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#263Quimper
Een vaasje en een jardinière van Quimper, we voegen er een aardewerken schotel met een boogschuttersdecor aan toe.
Un vase de quimper et une jardinière, on ajoute un plat en faïence à décor d'archer.No longer availableDim. h: 6 cm - 23 cm Ø 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#440
Een 14 karaats geelgouden schakelarmband met vlechtwerk. St. Petersburg. 1908-1917. Maker Ana.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 carats avec vannerie. Saint-Pétersbourg. 1908-1917. Fabricant Anna.No longer availableDim. 29,10 gEstimate: € 600 / 700 -
#490
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,20 ct et de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 2,78 gEstimate: € 1250 / 1350