Similar lots by type
-
#554Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Kempische hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforaties.
“Fermes en Campine”. Huile sur toile. Signée. Petites perforations.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 180 -
#434“Garnalenvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Munthe’.
“Pêcheur d’écrevisses au char à cheval”. Huile sur toile. Porte une signature “Munthe”.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#442“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#549F. Van Rompaey“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers zicht met kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'été à la ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#232Remi Deppe“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec une ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 46 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#222Mertens“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948“Interieur van een begijnenhuisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur d'une maison de béguine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#680Henri RobertsPeriod: 1865 - 1929“Stilleven met brioche, een kopje, een boeket en dameshandschoenen op een kanten lap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux brioche, une tasse, un bouquet et des gants sur une dentelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#259Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#149Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#475Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#544Reno“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#439“Man met krant aan de haard”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#572Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250 / 350 -
#522Frans Gentils“Landbewerkers”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
Ouvriers agricoles . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 45 x 47 cmEstimate: € 90 / 110 -
#234Marinus Van Eys“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#198Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Vaas met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase avec des fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#182Naert“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le lecteur . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Emile LammersPeriod: 1940 - 2000“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
#154Remi Deppe“Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#274Jean-Baptiste CoenePeriod: 1859 - 1946Een paar stillevens met rozen, olieverf op doek. Eén gesigneerd.
Une paire de natures mortes aux roses, huile sur toile. Une signée.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#662F. Van Rompaey“Theepot met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Théière et roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352“Kat op een kussen”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Chat sur un coussin”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#731Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#421Atlas UitgeverijEen lot van 7 modellen van locomotieven op schaal 1/87:- Henschel Wegmann- Pacific Chapelon Nord- Bayerische S 3/6- Baureihe 01- A4 Pacific “Mallard”- SNCB/NMBS Type 12- P8Met begeleidende folders.
Un lot de 7 modèles de locomotives à l'échelle 1/87: - Henschel Wegmann - Pacific Chapelon Nord - Bayerische S 3/6 - Baureihe 01 - A4 Pacific« Mallard »- SNCB / NMBS Type 12 - P8 Avec les dossiers d'accompagnement.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#126Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#366Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#184Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 140 / 180 -
#749Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
Une table anglaise ovale avec une tablette inclinable.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 60 / 100 -
#432“Vissen”. Zeefdrukken.
“Poissons”. Sérigraphies.No longer availableDim. 29 x 44 & 33 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#323Een reeks van zestien verzilverd metalen onderborden. Met stofhoezen.
Une série de seize plaques de métal argenté. Avec cache-poussière.No longer availableDim. Ø 28 cm.Estimate: € 80 / 100 -
#755Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.
Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#589Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.
Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. en een centrale briljant van +- 1,01 ct. GSI1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,72 ct. Et un diamant central de + - 1,01 ct. GSI1.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 3200 / 3300 -
#54H. Mary“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pêches . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 30 / 50

