Other lots by De Deken
Similar lots by type
-
#12Edgar BijtebierPeriod: 1875 - 1940“Polderlandschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
Paysage des polders. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 25 x 46 cmEstimate: € 35 / 45 -
#79“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
La lettre d'amour. Un dessin au crayon de couleur. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 75 / 90 -
#479“Kinderportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Kleine beschadiging aan de rechterkant.
Portrait d'enfants. Technique mixte sur papier. Porte monogramme. Légers dommages sur le côté droit.No longer availableDim. 28 x 26,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#272Fr. Luyckx“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#249M. Verheyen“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#259Fernand Allard l’OlivierPeriod: 1883 - 1933“Rustende soldaten”. Een studietekening, gemengde techniek op papier.
Soldats au repos. Un dessin d'étude, technique mixte sur papier.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#69Frans MasereelVier ingekaderde studietekeningen met havenzichten, waarbij drie gemonogrammeerd.
Quatre dessins d'étude encadrés avec vues de port. Dont trois monogrammés.No longer availableDim. 9 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#374“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd ‘Hodler’.
“Paysage”. Pastel sur papier. Signé 'Hodler'.No longer availableDim. 12 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#282“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1890.
Portrait de fille. Fusain sur papier. Signé et daté 1890.No longer availableDim. 49,5v x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#344Alois De LaetPeriod: 1866 - 19492 werken op papier:- “Rustende arbeider”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. (17,5 x 13,5 cm)- “Sloepen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. (17 x 24 cm)
2 oeuvres sur papier : - Ouvrier au repos. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. (17,5 x 13,5 cm) - Echaloupes. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque .(17 x 24 cm)No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#544“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
Femme nue. Technique mixte sur papier. Ours monogramme.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#9“Portret van een oude dame”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1849.
Portrait d'une vieille dame. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1849.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#489“Polka dot”. Inkt op papier.
Polka dot. Encre sur papier.No longer availableDim. 29 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#192Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De Heilige mis”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.
La Sainte Messe. Un dessin à l'aquarelle à la plume rehaussée. Monogrammé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#59“Zeilboten”. Houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
“Voiliers”. Fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#434Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Marine. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#189Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“St Antonius”. Een pentekening. Gesigneerd.
Saint Antoine. Un dessin à la plume. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 200 / 250 -
#444Een reeks van vier Japanse prenten op rijstpapier. Naar de XIXe eeuw.
Une série de quatre estampes japonaises sur papier de riz. Vers le XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592GLTS“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#57DresdenEen paar siervaasjes op voet van Saksisch porselein met een verguld decor op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à pied en porcelaine de Saxe à décor doré sur fond bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#468Vileroy & BochEen gevarieerd lot aardewerken voorraad- en specerijenpotten met blauw motief. 16-delig. Enkele schilfers.
Un lot varié de pots de rangement et d'épices en faïence avec motif bleu. 16 pcs. Quelques éclat.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#256Een rond gebeeldhouwd eikenhouten tafeltje.
Une petite table ronde en chêne sculpté.No longer availableDim. Ø: 86 cm h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#601Een paar messingen pauwen op houten voetstuk.
Une paire de paons en laiton sur socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#631Een Chinees juwelenkastje met jade plaquettes.
Une boîte à bijoux chinoise avec des plaques de jade.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#42“Instruction Paternelle” & Havenzicht”. Een laat XVIIIe en een XIXe eeuwse gravure.
“Instruction Paternelle” & Vue de port. Une gravure de la fin du 18e et une du 19e siècle.No longer availableDim. 42,5 x 33,5 cm& 39 x 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Eglise. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#414Erno NagyPeriod: 1881 - 1951“Portret van een lachende jongeman”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1925.
Portrait d'un jeune homme souriant. Huile sur panneau. Signée et datée 1925 au dos.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#539Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#514Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000 -
#180Een paar 18 K geelgouden oorbellen 18 K en een geelgouden speld bezet met fijne pareltjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats et une épingle en or jaune 18 carats serties de perles fines.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 150 / 200 -
#39Leopold HenderyckxPeriod: 1888 - 1960“Zicht op het Steen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 28/350 buiten de plaat.
Vue du Steen. Une eau-forte. Signée et numérotée 28/350 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 22 x 37 cmEstimate: € 35 / 50

