Other lots by De Swerts
-
#282Joz. De Swerts“Vrouwelijk naakt”. Sanguinekrijt op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Sanguine sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#39Karel De Swerts“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
"Ludwig van Beethoven". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#269Joz. De Swerts“Flierefluiter”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Flierefluiter". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 68 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#64Karel De Swerts“Guido Gezelle”. Een portret in sanguinekrijt. Gesigneerd.
Guido Gezelle. Un portrait à la craie sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#59Constant De Swerts“Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
"Vase aux fleurs de paille". Une aquarelle. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54Constant De Swerts“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Entrée d'une église de village". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Constant De Swerts“Knikkerende jongen”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Garçon jouant aux marbres". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 15 x 41 cmEstimate: € 45 / 55 -
#29Karel De Swerts“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
"Stijn Streuvels". Deux dessins à la sanguine. Signés.No longer availableDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35 / 45
Similar lots by type
-
#519“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. In de stijl van de XVIe eeuw.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Dans le goût du XVIe siècle.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#134Een ingelijste XIXe eeuwse supraporta met een voorstelling van engeltjes in grisaille. Olieverf op doek.
Une supraporta encadrée du XIXe siècle représentant des anges en grisaille. Huile sur toile.No longer availableDim. 69 x 103 cmEstimate: € 200 / 240 -
#629Felix Timmermans“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#639“Schip aan de kade”. Olieverf op doek.
"Navire à quai". Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#194“Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage du Pays de la Lys". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#169“Boer bij de schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Fermier à la grange". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#132“Stilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#479Patricia Galloway“Gravitational waves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ondes gravitationnelles". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#159Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 500 / 800 -
#224Freddy BaetenPeriod: 1931 - 2008“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#164“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#522Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Winters havenzicht bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du port d'hiver la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#599Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Vaches au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 37 cmEstimate: € 250 / 350 -
#319Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Begijnhof Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 cm x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#192“Dorpszicht met rode maan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Vue du village avec la lune rouge". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 79 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#514Robert Boudry“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs, fruits et légumes". Huile sur toile. Attribuée à, mais non signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 90 / 120 -
#564Jan De Winne“Stilleven met appels en peren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Nature morte aux pommes et aux poires". Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#469Maurits Van Saene“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400 / 600 -
#562Romain Steppe“Vissers aan de Scheldeoever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pêcheurs au bord de l'Escaut". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 300 / 400 -
#314“Kalkoenen op het binnenplein”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les dindes dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#552Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Zeezicht met oceaanstomer in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1903.
"Vue mer avec paquebot au loin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1903 au verso.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#569Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961“Stilleven met schenkkan, kom en appel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte au pichet, au bol et à la pomme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 50 cmEstimate: € 90 / 120 -
#512Frans SimonsPeriod: 1856 - 1945“Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Vue de port" & "Marine". Huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 500
Other lots in this auction
-
#651Een lot rood koper, bestaande uit een kolenstoofje/warmhouder, een waterketel, een oliekan en drie grote maatbekers. XIXe eeuw. We voegen er een tinnen maatbeker aan toe.
Lot de cuivre rouge, composé d'un réchaud à charbon, d'une bouilloire, d'un bidon d'huile et de trois grandes tasses à mesurer. XIXème siècle. Nous y ajoutons une mesure en étain.No longer availableDim. Ø: 14 - 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#610Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).
Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#675Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val Saint-Lambert, maar zonder merk.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Vraisemblablement Val Saint Lambert, mais sans marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#666Een bridgetafel met inklapbare pootjes met rood vilten blad.
Une table bridge à pieds pliants avec plateau en feutre rouge.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 35 / 45 -
#467Een paar dekselpotten van Chinees blauw en wit porselein versierd met tempelleeuwen op de deksels.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine bleu et blanc décorés de lions du temple sur les couvercles.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 260 / 300 -
#534Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
Fauteuil sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#16Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table D-end basse avec un tiroir en ceinture.No longer availableDim. 47 x 107 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Een hanger van 18 K geelgoud en zilver en een 18 K geelgouden broche met robijntjes en een speld bezet met pareltjes.
Un pendentif en or jaune 18 carats et argent et une broche en or jaune 18 carats avec rubis et une broche sertie de perles.No longer availableDim. 7,68 gEstimate: € 230 / 300 -
#5Een antiek goudweegschaaltje met compleet gewichtensetje en in doosje.
Une balance en or antique avec jeu de poids complet et dans une boîte.No longer availableDim. 16 x 5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#259Paul Permeke“Woelige zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mer dure." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#620Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.
Lot de quatre carafes incolores différentes. Toutes avec bouchons.No longer availableDim. h: 23 - 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#197Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 18 & 25 cmEstimate: € 120 / 200

