#277AlessiEen witte design fruitmand. Gemerkt.
Un panier à fruits design blanc. Signé.No longer availableDim. h: Ø: 43 cmEstimate: € 70 / 80 -
#573Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.
#575Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met roestvrij stalen polsband.
Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Bracelet en acier inoxydable.No longer availableDim. bruto: 59,90 gEstimate: € 250 / 350 -
#489Noël Vos“Wanted”. Een houtgravure. Gemonogrameerd en genummerd 42/60 buiten de plaat
”Wanted”. Une gravure sur bois. Monogramme et numérotée 42/60 hors planche.No longer availableDim. 14,5 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#692Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#350Een 18 karaats wit gouden armband bezet met vier rozetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de quatre rosaces en de brillants ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 25 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#752Anton Heyboer“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#219“Lezende man”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
”Homme et lecture”. Huile sur toile. XIXème siècle. Restauration et retoilée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 300 / 400 -
#474Een lot varia met onder meer een verrekijker, een struisvogelei, enz.
#644Een klein barmeubeltje in de vorm van een bierton.
#96Een peper en zoutvaatje van sterling zilver. Gemerkt.
Un poivrier et une salière en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 14,30 g 4,5 cmEstimate: € 130 / 160