Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Palingboot op een meertje met een molen op de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Willem J. Pasman
Period: 1905 - 1984

“Palingboot op een meertje met een molen op de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

“Bateau à anguilles sur un petit lac avec un moulin à l’arrière plan”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 39 x 59 cm
SKU: 2908170224.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #224
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Pasman

  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Willem J. Pasman
    Period: 1905 - 1984

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme près de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More