Similar lots by type
-
#717
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Une statue africaine en ébène, non-figurative.No longer availableDim. h:97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#774
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60 / 80 -
#707
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40 / 60 -
#790
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#227
Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 240 -
#754
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africaine de divers personnages.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60 / 100 -
#217
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#258
Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#454Capo di Monte
Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#722
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628
Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 50 / 80 -
#773
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#719
Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
Un haut-relief: “Personnages”.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60 / 80 -
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#691
Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 90 / 110 -
#247
“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80 / 100 -
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60 / 80 -
#714
Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#854
Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#734
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africain en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60 / 80 -
#711
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#447
Drie z.g. slavenbeeldjes van gepolychromeerd gips.
Trois statues dites d’esclaves en plâtre polychrome.No longer availableDim. l: 20 & h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#627
Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240 -
#418Christofle
Een vierdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad van Wiskemann.
Un service à café et thé en métal argenté. Sur plateau Wiskemann.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#251Swarovski
“Pierrot”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Adi Stocker. Jaarlijkse uitgave 1999. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Pierrot”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle d’Adi Stocker. Edition annuelle 1999. Dans la boîte d’origine, avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#529
Een butlerspiegel met vergulde lust en gebombeerd glas.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 60 cmEstimate: € 90 / 110 -
#898
Twee verschillende messingen kandelaars.
Deux candélabres différents en laiton.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 30 / 35 -
#767
Een kraagvaas van Imariporselein.
Un vase à col en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#97
Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine randschilfers.
Un grand vase en cristal taillé incolore. Petits éclats.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#618
Een knielende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha agenouillé en bois à patine dorée.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#559
“Danseres met pluimentooi”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Slede.
”Danseuse et plumes”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Slede’.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 180 / 240 -
#839Utagawa KuninagaPeriod: 1790 - 1829
Een Japanse houtsnede uit de reeks “53 stations of the Tokaido road”. Gesigneerd.
Une gravure sur bois japonais venant de la série “53 stations of the Tokaido road”. Signée.No longer availableDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#654
Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.
Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 300