Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Para mi amigo Cezar.” Gemengde techniek op doek, op board. Gedateerd 13.7.12.

“Para mi amigo Cezar.” Gemengde techniek op doek, op board. Gedateerd 13.7.12.

« Para mi amigo César. Technique mixte sur toile, sur carton. En date du 13.7.12.
Dim. 58 x 73 cm
SKU: 1312220394.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #394
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #484
    Roland Cassiman
    Period: °1937

    Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.

    Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 72 x 101 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #662

    Twee handgeschilderde mandala’s van gouache op zijde. Eén met waterschade.

    Deux mandalas à la gouache peints à la main sur soie. Un avec des dégâts d'eau.
    No longer available
    Dim. 60 x 42 & 34 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #83
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #12
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “La trouvaille” en “Le vieux Pêcheur”. Twee litho’s. Gesigneerd buiten de plaat.

    « La trouvaille » et « Le vieux pêcheur ». Deux lithographies. Signées à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 & 15 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #395

    Een oud portovat van Feist.

    Un vieux tonneau à porto de chez Feist.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Lode Matthijs
    Period: 1915 - 1995

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #663
    Goebel, Germany

    “Carrollers”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.

    "Carrollers". Un groupe de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #504
    Jan De Landtsheer

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    "Paysage". Huile sur toile. Signé et daté 1924.
    No longer available
    Dim. 80 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #310

    Een 18 K geelgouden schakelarmband bezet met jade bolletjes.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de boules de jade.
    No longer available
    Dim. 22,90 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #648
    Lladro

    Vier beeldjes van meerkleurig Spaans porselein, bestaande uit twee scholieren, een jongen met hoed, een jongetje met vogeltje en een biscuit sierstukje met beeltenis van Cervantes.

    Quatre figurines de porcelaine espagnole multicolore, composées de deux étudiants, un garçon avec un chapeau, un garçon avec un oiseau et un ornement en biscuit avec une image de Cervantes.
    No longer available
    Dim. H: 11-26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #565

    Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.

    Lot de carreaux encadrés de faïence violet manganèse composé de: un tableau de carreaux en quatre parties, deux paires de carreaux encadrés et deux carreaux encadrés séparément. Un carreau restauré.
    No longer available
    Dim. 27 x 27 cm, 27 x 13 cm & 13 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #405

    Een design stoel met zwarte bekleding. Naar het model Golem van Vico Magistretti (1969).

    Une chaise design avec un couverture noire. D'après le modèle Golem de Vico Magistretti (1969).
    No longer available
    Dim. 110 x 51 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More