Other lots in this auction
-
#219Leo Van Droogenbroeck
“Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.
”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.No longer availableDim. 61 x 80 cmEstimate: € 150/250 -
#512
Een Indische tangka op zijde met een voorstelling van Krishna.
Tanka indien sur soie représentant Krishna.No longer availableDim. 107 x 84 cmEstimate: € 100/120 -
#288
“Le Portefeuille des Arts Décoratifs.” ‘Quatrième Série’. Ed. Labor et Artes, Paris. Bestaande uit 96 Phototypieën.
”Le Portefeuille des Art Décoratifs”. Edition ‘Quatrième année. 96 Phototypes.’No longer availableEstimate: € 60/80 -
#672
“Stadsscène”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
“Scène de ville”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#354
12 boeken m.b.t. Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(met hypsoskaart). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Antwerpen. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). En zes andere. Goede staat.
12 en relation avec la navigation maritime: Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(avec carte hypsos). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Anvers. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). Et six autres. Bon état.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#476
Een salontafel van verguld smeedijzer in de vorm van bloemenranken en met een rond glazen blad.
Table de salon en métal doré en forme de guirlandes de fleurs et avec tablette ronde en verre.No longer availableDim. h: 45 Ø: 80 cmEstimate: € 120/200 -
#682Romain De Saegher
“Jesus, Maria en Jozef op de ezel.” en “De verrijzenis van Christus.” Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd resp. ‘76, ‘78.
“Jésus, Marie et Joseph sur leur âne”. Et “La résurrection”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1976 et 1978.No longer availableDim. 27 x 35 & 36 x 27 cmEstimate: € 80/120 -
#331
Een kruisbeeld van zwartgelakt hout, ingelegd met schildpad en met ivoren biesjes. Enkele stukjes manco en koperen corpus recenter toegevoegd. XVIIe eeuw.
Un crucifix en bois laqué noir, tortue incrustée et traits en ivoire. Quelques pièces manquantes, le corpus en cuivre a été ajouté récemment.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/180 -
#170
Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct à motif en vannerie.No longer availableDim. 57,97 gEstimate: € 1400/1600 -
#38
Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.
Deux poudriers, dont un en ronce.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#247
“De jonge jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk.
”Le jeune chasseur”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300/400 -
#7Val St. Lambert
Een milieu-de-table op drie pootjes, een coupe en een vaasje van geslepen kristal, resp. Rood en groen gekleurd in de massa. Allen gemerkt.
Un milieu de table sur trois petits pieds, une coupe et un vase en cristal taillé, resp. rouge et vert dans la masse. Avec marques.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 60/100