#204Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Steegje met begijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Allée avec béguine . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#363
Een gietijzeren schedel met scharnierende onderkaak.
#1
Een papegaai van meerkleurig Parijs’ porselein. Gemerkt.
#101
Ziegel Deutscher Kaiser und Könige . Un lot de 28 répliques de cachets historiques allemands en plastique et cire. En boîte.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#169Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Woonwagens nabij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Roulotte près de la ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 320/400 -
#487
Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
#112Georg Claessens
Intérieur d’église . Un pastel. Signé et Leuven 19 ...No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#423
Een zittende Quan Yin van gesculpteerd jade.
Un Quan Yin assis en jade sculpté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#478
Une lanterne en laiton ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.48 cmEstimate: € 200/300 -
#569Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Waterput aan een hoeve”. Gouache op papier. Gesigneerd.
Puits dans une ferme . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 21,5 x 18,5 cmEstimate: € 60/80 -
#199
“Frans kanaalzicht”. Olieverf op doek. Recent werk, gesigneerd ‘C. Leduc’.
Vue de canal français . Huile sur toile. Oeuvre récente.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150