#828
Een paar vazen van paars glas.
#814
Twee kandelaars van Val Saint-Lambert, één van kristal, één van glas.
Deux candélabres Val St. Lambert, un en cristal et un en verreNo longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#831
Een oude Franse koebel met lederen band. Chamonix.
#364G. Chabot
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#716
#282Albert De Deken
“Jongen met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#482
“Aan de feestdis”. Olieverf op paneel.
”Au banquet”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#626Koliai
#740
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#657
Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
Vijftien zilveren munten van 50 Frank. 835 ‰.
#6
Een gebeeldhouwd en goud en grijsgepatineerd haardscherm in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw. Zijde doek sletig.
Un pare-feu sculpté doré à patine grise, style Louis XVI. XIXe siècle. Usures à la toile.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100/120