#666Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131Val Saint Lambert.Een Art Deco Val Saint Lambert schaal, met blauw in de massa.
An Art Deco Val Saint Lambert bowl, with blue in the mass.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 250 / 350 -
#72Felicien Rops“La Bonne Hollandaise”. Vernis Mou. Getiteld, gedateerd 1895 en gemonogrammeerd in de plaat.
“La Bonne Hollandaise”. Vernis Mou. Titled, dated 1895 and monogrammed in the plate.No longer availableDim. 14,5 x 9,9 cmEstimate: € 100 / 150 -
#308Een brons gesculpteerd beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#684Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.
#97P. MorierEen grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.
A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 250 / 350 -
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#514Jef Van Leemputten“De kiekendief.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd door F. Bender in 1978 - Koninklijk museum voor schone kunsten.
“The harrier.” Oil on canvas. Signed. Restored by F. Bender in 1978 - Royal Museum of Fine Arts.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
#394“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#75Een snuffbottle van parelmoer en been met twee kleine plaquettes in hoogreliëf. Chinees werk.
A mother-of-pearl and bone snuff bottle with two small plaques in high relief. Chinese work.No longer availableDim. H. 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#417Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.
An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80