#793Drie verschillende gebeeldhouwde houten Aziatische beeldjes.
#871Een smeedijzeren luchter in gotische stijl met vier lichtpunten.
Un flacon gourde en ivoire finement sculpté, décoration de personnage.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#551“Jongen met masker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”jeune homme avec un masque”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Stilleven met zonnebloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, tournesols”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#662Eugène Antoine S. LavieillePeriod: 1820 - 1889“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#160Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met Russische briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et or rose sertie de brillants russe ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#308Een lot filmaffiches uit de jaren zestig en zeventig. 13 stuks.
Lot d’affiches de films des années 60 et 70. 13 pièces.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#98Een groot lot postzegels:- Een insteekboek met Belgische postzegels. 1849 - 1980.- Een lot eerste-dag omslagen van Liechtenstein in omslagen.- Een insteekboek met zegels van Polen, Hongarije, de Sovjetunie, Mongolië, Noord-Korea, enz.- Een album met zegels uit de DDR van 1954-1979. Bijna compleet.
Un grand lot de timbres postes:- Un album à collection de timbres avec timbres postes belges. 1849 - 1980.- Un lot d’enveloppes première édition de Liechtenstein sous enveloppe.- Un album à collection de timbres et timbres postes de la Pologne, la Hongrie, l’Union Soviétique, la Mongolie, la Corée du Nord, etc...- Un album de timbres de la RDA de 1954-1979.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
Un petit vase et un cendrier en cristal rouge et incolore. Marqués.No longer availableDim. h: 15 & 10 cmEstimate: € 40 / 50