Other lots in this auction
-
#17
Een messingen klokje met perpetuümmechanisme onder stolp.
Une horloge en laiton à mécanisme perpétuel sous une cloche de verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#320
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 250/300 -
#536
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 208 cmEstimate: € 200/300 -
#686
Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
Un porte-manteau vintage chromé avec des porte-parapluies.No longer availableDim. h: 159 cmEstimate: € 120/180 -
#548
Een bord van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages omringd door bloemen en vogels. Met een verguld metalen montuur met twee oren en vier pootjes. Canton, XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages entourés de fleurs et d'oiseaux. Avec un cadre en métal plaqué or avec deux anses et quatre pieds. Canton, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 100/120 -
#67
Een aardewerken dekselvaas met decor van herten. Op voet.
Vase à couvercle en faïence à décor de cerf. Sur piédouche.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#61
Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/60 -
#233
Een Madonna met Kind van albast in barokke stijl. Zilveren kroontjes met Hollandse keuren. XIXde eeuw.
Une Vierge à l'Enfant en albâtre de style baroque. Couronnes en argent avec poinçons hollandais. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120/200 -
#386
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableDim. 286 x 196 cmEstimate: € 30/50 -
#275Maria Innocentia Hummel
“Ostergrüss & Frühlingsidyll”. Een paar aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Genummerd Hum 378/D en Hum 203/D.
"Ostergrüss & Frühlingsidyll". Une paire de figurines en porcelaine habillées marquée et éditée par Goebel Porzellanfabrik. Numéroté Hum 378/D et Hum 203/D.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80/100 -
#528
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages in uitsparingen, omringd door bloemen, vlinders en kostbaarheden. Gemonteerd als schemerlamp, zonder doorboring. Canton, XIXde eeuw. Hoogte zonder montuur.
Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages en niches, entourés de fleurs, de papillons et d'objets de valeur. Monté comme une lampe de table, sans trous. Canton, XIXème siècle. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 400/600 -
#40
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met telkens één parel.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats, chacune sertie d'une perle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 220/250