Other lots by Cornelissen
-
#659Rémy Cornelissen“Onderwijs en beeldhouwen”. Litho. Gesigneerd en genummerd 4/15 buiten de plaat.
Enseigner et sculpter . Lithographie. Signée et numérotée 4/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#354Rémy Cornelissen“Twee personages”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
Deux personnages . Lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359Rémy Cornelissen“Muziekensemble”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/15 en met opdracht.
Ensemble de musique . Lithographie. Signée et numérotée 3/15 et avec dédicace.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#374Rémy Cornelissen“De strijdwagen”. Litho. Gesigneerd, genummerd 12/15 en met opdracht buiten de plaat.
The Chariot . Lithographie. Signée, numérotée 12/15 et avec dédicace à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60 / 70 -
#372Rémy Cornelissen“Don Quichote”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
Don Quichotte . Lithographie. Signée et E.A. à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 32 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#283MakkumEen pauwstaartbord met gele rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette à décor à l’eventail avec une bordure jaune. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#402Pierre Leterme“Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 7/85 buiten de plaat.
Swan Lake . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 7/85 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#455Een zilveren schenkkan. Mexicaans werk, Sterling zilver. 885 gram.
Un pichet en argent. Travail mexicain, argent sterling. 885 grammes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 350 / 450 -
#118Een gesculpteerde ebbenhouten olifant met kunststof slagtanden.
Un éléphant en ébène sculpté avec des défenses en plastique.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#339Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981Vier burijngravures in de geest van de feestdagen:- “Het ei”. Gesigneerd en met droogstempel. (13,5 x 7,5 cm) 1961.- “Vlucht naar Egypte”. (9 x 14 cm) 1963.- “Goede vangst in het nieuwe jaar”.(12,5 x 7 cm) - “Drie koningen zingen”. (10,5 x 8 cm)Met boek “Nieuwjaarswensen van Gustaaf De Bruyne.
Quatre gravures burin dans l'esprit des fêtes: - L'œuf . Signé et gaufré. (13,5 x 7,5 cm) 1961. - Fuite en Egypte . (9 x 14 cm) 1963. - «Bonne prise dans la nouvelle année». (12,5 x 7 cm) - «Trois rois chantent». (10,5 x 8 cm). Avec livre «Souhaits de nouvel an de Gustaaf De Bruyne».No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#194Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Lente ‘62’.
Vue de bruyère . Huile sur toile. Signée et datée Printemps '62.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#521Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van rituele keizerlijke scènes en kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise à décor multicolore de scènes rituelles impériales et d'objets de valeur. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120 / 140 -
#241Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378Een bronzen Ganeshabeeldje en een olifant van deels groen gepatineerd brons.
Une statue en bronze de Ganesha et un éléphant en bronze patiné partiellement vert.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#93Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door ionische zuilen.
Une paire de ^photophores en marbre, métal et verre. Portées par des colonnes ioniques.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#14B. Leicher“Schutting”. Litho. Gesigneerd.
Clôture . Lithographie. Signée.No longer availableDim. 34 x 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#499“Dame met vlindernetje”. Gemengde techniek op pier. Zonder signatuur, draagt een atelierstempel.
Dame au filet à papillons . Technique mixte sur la jetée. Cachet d'atelier.No longer availableDim. 38 x 27,5 cmEstimate: € 200 / 300

