#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
#154“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#158Een gietijzeren staanlamp met organische details en albasten kap, naar Art Nouveau. Barst doorheen de kap.
A cast iron floor lamp with organic details and an alabaster shade, in the Art Nouveau style. Hairline crack through the shade.No longer availableDim. 180 x Ø50cmEstimate: € 200 / 300 -
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#148“Char de l’Amour”. Een beeld van kunstbrons. Naar Auguste Moreau.
"Char de l'Amour". A sculpture in bronze. Inspired by Auguste Moreau.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 220 / 300 -
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
#28LladroEen lot van 3 Lladro beeldjes van honden, ‘It Wasn’t Me’, modelnummer 07672, ‘A Friend For Life’, modelnummer 07685, beide in originele verpakking en ‘Bashful Bather’, modelnummer 5455 zonder verpakking.
A set of 3 Lladro figurines of dogs, 'It Wasn't Me', model number 07672, 'A Friend For Life', model number 07685, both in original packaging, and 'Bashful Bather', model number 5455 without packaging.No longer availableDim. h 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#218Schönborner BleikristallEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
A cut crystal vase, green in color.No longer availableDim. h 40 x Ø 25 cmEstimate: € 50 / 70