#267
Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
A white porcelain lamp with swan handle. 78 cm with shade.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 40/70 -
#529
“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
#510
#499Mabiala
“Een Afrikaanse markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
#421
Een masker met zwart patina. Mali.
A mask with black patina. Mali.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60/80 -
#67Baccarat, France
Een milieu de table van Baccarat kristal op een verzilverde voet.
#236
Een houten vitrinekast met glazen schuifraam en 2 verdiepen en koperen beslag.
#349
Een bronzen beeldje van een sloep met personages. Dogon, Mali.
A bronze statuette of a canoe with figures. Dogon, Mali.No longer availableDim. L. 33, H. 8 cmEstimate: € 80/120 -
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#164
Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
#166
An impressive solid oak Régence cupboard with 4 doors and 2 drawers. 18th century.No longer availableDim. 260 x 216 x 70Estimate: € 300/500