Other lots by Peiser
Other lots in this auction
-
#208Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#903Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#313Een Portugese gitaar.
Une guitare portugaise.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#490ChristofleEen verzilverd metalen bestek, bestaande uit messen, lepels en vorken voor zes personen en negen koffielepeltjes. Bijgevoegd een groot rond dienblad.
Un service à couverts en métal, comprenant des couteaux, cuillères et fourchettes pour six convives et neuf cuillères à café. Nous ajoutons un grand plateau rond.No longer availableEstimate: € 270 / 300 -
#193Een hallluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#560“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. DEF. VVS - VS.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. DEF. VVS -VS.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#310“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 700 / 800 -
#127“Geknielde jonge vrouw”. Een art deco beeld van brons. Weens werk.
”Jeune femme agenouillée”. Une statue Art Déco en bronze. Travail viennois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 260 -
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden broches bezet met bloedkoraal en parels. Omstreeks 1900.
Deux broches différentes en or jaune 18 ct sertis de corail sang et perles. +- 1900.No longer availableDim. bruto: 11,50 gEstimate: € 350 / 400 -
#274“Cathédrale d’Anvers”. Inkt en aquarel op papier. Getekend Eug. Timmermans, Géomètre - argenteur. Institut Scheppers. Malines, 1909.
”Cathédrale d’Anvers”. Encre et aquarelle sur papier. Signé Eug. Timmermans, géomètre et argenteur. Institut Scheppers. Malines, 1909.No longer availableDim. 102 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#818Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#345Een eikenhouten commode in Régencestijl met drie laden. Bovenkant ligt getrokken.
Une commode en chêne style Régence à trois tiroirs. La partie supérieure légèrement courbée.No longer availableDim. 80 x 124 x 55 cmEstimate: € 100 / 140

