Other lots in this auction
-
#61Een opgezette waterschildpad.
Une tortue en taxidermie.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363Een schaal van meerkleurig glaspasta.
Un bol de pâte de verre multicolore.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304Een reeks van zes Russische lithografieën met betrekking tot een huwelijksceremonie.
Une série de six lithographies russes liées à une cérémonie de mariage.No longer availableDim. 18,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#73Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.
Une pendule de cheminée en chrome et bois avec un cadran en malachite.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#235Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 280 / 350 -
#676Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableDim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#252Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#391Een Chinees porseleinen theepot met een decor van bloemen en vlinders. Met kopje en in mand.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de papillons. Avec tasse et dans un panier.No longer availableDim. h: 14 cm (theepot)Estimate: € 65 / 75 -
#625Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje met een jachtscène in het decor. Kleine snee in de rechter bovenhoek.
Un tapis persan en laine noué à la main avec une scène de chasse dans le décor. Petite coupure dans le coin supérieur droit.No longer availableDim. 172 x 130 cmEstimate: € 35 / 45 -
#457Een ovale plaquette van wit marmer met beeltenis van keizer Tiberius.
Plaque ovale en marbre blanc représentant l'empereur Tibère.No longer availableDim. 44,5 x 34 cmEstimate: € 250 / 270 -
#199Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#32Een reeks van drie ingekaderde jachtprenten.
Une série de trois estampes de chasse encadrées.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 30 / 40




