Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.
Jean Garnier
Period: 1853 - 1910

“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.

Pêcheuse de crevettes. Statue en bronze patiné. Signée.
Dim. h 41cm
SKU: 2809210171.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #171
Estimate: € 400 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #342

    Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.

    Un service à moka en porcelaine verte et dorée. Complet pour six personnes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #192
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “De Heilige mis”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.

    La Sainte Messe. Un dessin à l'aquarelle à la plume rehaussée. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #194
    Jos Schippers
    Period: 1868-1950

    “Aapje met boeket”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan.

    Singe au bouquet. Huile sur panneau. Signée et dédicacée au dos.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #672

    “Liggende vrouw”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging aan twee kwispels. Gesigneerd Voltà.

    Femme allongée. Un groupe de biscuits italiens multicolores. Marqué en bas. Légers dommages à deux tresses. Signé Voltà.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #25

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,05 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,05 ct.
    No longer available
    Dim. 3,18 g
    Estimate: € 230 / 260
  • #241

    Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.

    Une paire d'appliques en plastique patiné foncé avec des abat-jour roses en forme de fleur, portées par des putti.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #292

    Een oude ingekaderde reclameaffiche voor fietsen Rochet met palmares van rijders in het seizoen 1946 - 1947.

    Une ancienne affiche publicitaire encadrée pour vélos Rochet.
    No longer available
    Dim. 76 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #113

    Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.

    Une pendule de cheminée en marbre blanc. Pendule et clé manquantes.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #278

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.

    Paire de vases cornets de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #217

    Lot bestaande uit een tinnen horlogestaander en drie zwaar beschadigde zilveren zakhorloges, een vaas met sterlingzilveren houder in bladmotief (glas gebroken), een Turks verzilverd schoteltje, een lot munten (2 zilveren dollars van 1921, 10 stuks van 20 BEF met Albert I en Leopold III, 680/1000 zilver, 1 x 5 SFR en een munt met hanger), een ronde en een vierkante poederdoos, geguillocheerd, zonder merken, 2 overwegend zilveren vingerhoeden, 6 diverse pillendoosjes, waarvan 1 gemerkt Hermès, Par(..)

    Lot composé d'un support de montre en étain et de trois montres de poche en argent très abîmées, un vase avec porte feuille en argent massif (verre cassé), une soucoupe turque en métal argenté, un lot de pièces (2 dollars en argent de 1921, 10 pièces de 20 BEF avec Albert Ier et Léopold III, argent 680/1000, 1 x 5 SFR et une pièce avec pendentif), une poudrière ronde et une carrée, guillochées, sans marques, 2 dés à coudre principalement en argent, 6 divers piluliers, dont 1 marqué Hermès, Paris(..)
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #123

    Vier zilveren broodbordjes in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Delheid en 800/1000.

    Quatre assiettes à pain en argent de style Louis XV. Poinçons Delheid et 800/1000.
    No longer available
    Dim. 842,85 g Ø 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #332
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More