Commode tombeau à deux tiroirs, décorée de marqueterie imitation, avec garnitures en bronze et dessus en marbre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#417Een designvaas van geglazuurd aardewerk.
Un vase design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65 / 80 -
#387Een Hotei van gebeeldhouwd hout.
Un Hotei en bois sculpté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#353Een lot van vijf kleine geodes met bergkristal.
#55Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 27,30 gEstimate: € 850 / 1000 -
#231DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
Un foulard en soie. Signé.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 130 / 150 -
#296Een eikenhouten consoletafel met een lade en twee uitklapbare bladen.
#458Een kunststof plaquette in marmerlook met beeltenis van een Romeins keizer.
#644Een vaas van grijs opaalglas, versierd met olifantjes.
#630Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
Une paire de tables de chevet Art Déco avec une porte et un tiroir chacune et un plateau en verre.No longer availableDim. 60 x 47 x 38 cmEstimate: € 35 / 40