Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.
Jean Garnier
Period: 1853 - 1910

“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.

Pêcheuse de crevettes. Statue en bronze patiné. Signée.
Dim. h 41cm
SKU: 2809210171.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #171
Estimate: € 400 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #112

    “De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.

    La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.
    No longer available
    Dim. 22 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #184
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Priester en misdienaar”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.

    Prêtre et enfant de chœur. Un dessin à l'aquarelle à la plume rehaussée. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 20 x 16 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #330

    Een chronometer Slava USSR. 20 jewels. In originele doos.

    Un chronomètre Slava URSS. 20 rubis. Dans sa boite d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #374

    “Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd ‘Hodler’.

    “Paysage”. Pastel sur papier. Signé 'Hodler'.
    No longer available
    Dim. 12 x 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #458

    Een kunststof plaquette in marmerlook met beeltenis van een Romeins keizer.

    Une plaque en plastique aspect marbre représentant un empereur romain.
    No longer available
    Dim. 44 x 34 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #181
    Jules Moigniez

    “Fazant met marter.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd. Op zwartmarmeren sokkel.

    Faisan avec martre. Statue en bronze patiné. Signé. Sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #224
    Achille Kas
    Period: 1861 - 1927

    “Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.

    Entre deux victoires. Huile sur panneau. Signée et datée 1894. Avec certificat au dos.
    No longer available
    Dim. 56 x 43 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #571

    Een aardewerken vaas met abstract decor. Onderaan gemerkt ‘Foreign’.

    Un vase en céramique à décor abstrait. Marqué 'Foreign' en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #405
    Capodimonte

    “Het gesprek bij de maaltijd”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans biscuit op houten voetstuk. gemerkt en gesigneerd ‘Marfo’. Eén vinger van de oude jager manco en een schilfer van het muurtje.

    La conversation au repas. Un grand groupe de biscuit italien multicolore sur socle en bois. Marqué et signé 'Marfo'. Manque un doigt du vieux chasseur et un éclat du mur.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #560

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 318 x 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #347

    Twee verschillende vaasjes van geslepen kristal, waarbij één groen en één rood. Beide gemerkt onderaan.

    Deux vases différents en cristal taillé, un vert et un rouge. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #543

    Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.

    Une paire de consoles en pierre sculptée.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More