Other lots by Malfliet
-
#332Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Twee poorten”, “Hessenhuis” en “Pomp aan het Rubenshuis”. Drie etsen. Gesigneerd en genummerd.
"Deux portes", "Hessenhuis" et "Pomp aan het Rubenshuis". Trois gravures. Signées et numérotées.No longer availableDim. 10 cm x 18 cm & 21 cm x 27 cm & 12 cm x 18 cmEstimate: € 75/120 -
#19Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kathedraal ) Hoek stadhuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 62/100 buiten de plaat.
"Cathédrale ) Coin de l’Hôtel de ville - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 62/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 36 cm x 25 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#649Jan Vercammen
“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableDim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#24Emiel De CoomanPeriod: 1922 - 2021
Vier etsen, allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat:- “Aan ‘t Pladderkot” 69/100. (18,5 x 15 cm)- “Toevlucht” 11/100. (19 x 12,5 cm)- “Oprit”. 23/100 (26,5 x 18,5 cm)- “Bruno’s woning”. (26,5 x 18,5 cm)
Quatre eaux-fortes, toutes signées et numérotées à l'extérieur de la planche : - « Aan 't Pladderkot » 69/100. (18,5 x 15 cm) - « Refuge » 11/100. (19 x 12,5 cm) - "Allée". 23/100 (26,5 x 18,5 cm) - « La maison de Bruno ». (26,5 x 18,5 cm)No longer availableDim. 19 x 12 en 25 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#11Alka Kunst Bavaria
“De Ganzenvanger”. Groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Le ramasseur d’oies”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/50 -
#642Daeninck
“Zicht op de Graslei te Gent”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 32/150 buiten de plaat.
"Vue du Graslei à Gand". Une lithographie. Signée et numérotée 32/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#374Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#652Marc VoschPeriod: 1947 - 1989
“La Foule”. Een kleuren ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"La Foule". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 32 cm x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#339
“Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.
« Vue intérieure » et « Dans la cuisine ». Deux gravures. Par Léon Brunin et E. Nicolie respectivement.No longer availableDim. 22 cm x 30 cm & 24 cm x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#2
Een reeks van zes antieke gravures met beeltenissen van apostelen. Naar Antoon Van Dyck
Une série de six gravures anciennes représentant des apôtres. À Anthony Van Dyck.No longer availableDim. 17 cm x 11,5 cmEstimate: € 120/140 -
#394Natacha Pirnay
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#258
“Een zee”. Gedichten van Dimatra Manda, vertaald door Pia Van Hee en Peter Janssens. Met tien linosneden van Jo Vermeyen. Allen gesigneerd en genummerd 9/15 buiten de plaat.
"Une mer". Poèmes de Dimatra Manda, traduits par Pia Van Hee et Peter Janssens. Avec dix linogravures de Jo Vermeyen. Le tout signé et numéroté 9/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#294Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Zeilboten”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/20 buiten de plaat.
"Voiliers". Une gravure. Signée et numérotée 6/20 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 40/50 -
#662Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Proefdruk, gesigneerd buiten de plaat.
" Bali ". Une gravure sur bois. Epreuve, signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#334Ant. Sluyckx
“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#534Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor een affiche van de ijzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#654Dayelle de Terronblan
“Alouette de mer”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
« Alouette de mer ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#102Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200/220 -
#522Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor de IJzerbedevaart.
Conception originale pour une affiche de l’Ijzerbedevaart.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#369Rudolf Bikkers
“Prelude”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
"Prélude". Une lithographie. Signée et numérotée 19/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 cm x 43 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#527
Een schaal van Chinees porselein versier met een draak in het decor.
Un plat en porcelaine de Chine à décor d'un dragon.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 200/220 -
#449
“Collage met papier.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
"Collage avec du papier." Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 64 cmEstimate: € 260/300 -
#610
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,70 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 2000/2200 -
#52Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 1937
“Zeilbootjes nabij de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers près de la côte". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 60/100 -
#664Nicole Halsberghe
“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"L'homme en verdure". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#296
Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils, bekleed met naaldwerk. We voegen er een derde, licht afwijkend model met andere bekleding aan toe.
Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté, tapissés de broderies. Nous ajoutons un troisième modèle légèrement différent avec un revêtement différent.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80/120 -
#515
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
Un tapis persan en laine noué à la main. Très usé.No longer availableDim. 424 x 332 cmEstimate: € 50/80 -
#612Philip
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
"Composition moderne". Huile sur toile. Signée et datée '72.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#160
Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitaire van 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un solitaire de 0,60 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 800/900 -
#64
Een ronde spiegel versierd met bloemen en een strik in de kuif.
Un miroir rond décoré de fleurs et d'un nœud dans la coiffe.No longer availableDim. 48 cm x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#235Val Saint-Lambert
Een kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.
Vase de forme calice en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 65/100 -
#41
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80/120