Other lots by Malfliet
-
#214Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
Rade d’Anvers. Une eau-forte. Signée et numérotée 98/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 98 cmEstimate: € 60/100 -
#9Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Begijinhof Lier” & “Vlassenbroek”. Twee etsen, beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 12/100 en 23/50.
Béguinage Lierre & Vlassenbroek. Deux eaux-fortes, toutes deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 12/100 et 23/50.No longer availableDim. 35 x 23 & 27 x 35 cmEstimate: € 50/80
Similar lots by type
-
#312Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“L’amazone”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef met opdracht.
L'amazone. Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste avec dédicace.No longer availableDim. 44,5 x 49 cmEstimate: € 45/70 -
#699Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Bouvier” & “Kat”. Twee etsen in één kader . Beide gesigneerd buiten de plaat.
Bouvier & Chat. Deux eaux-fortes dans un cadre. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#222Yves Theys
“Vrouwelijk naakt in een landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Femme nue dans un paysage. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#489Theo TobiassePeriod: 1927 - 2012
“Agar et Ismaël chassés par Abraham”. Een kleurenlitho.
Agar et Ismaël chassés par Abraham. Une lithographie en couleurs.No longer availableDim. 67 x 51 cmEstimate: € 40/60 -
#632
Drie reclame-affiches voor Revitalose, bestemd voor apothekers. Jaren ‘90.
Trois affiches publicitaires pour Revitalose, destinées aux pharmaciens. Années 90.No longer availableDim. 44 x 34 - 43 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#604Salvador Dali
“Landscape, fruit and flowers”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 98/250 buiten de plaat.
Paysage, fruits et fleurs”. Litho. Signée et numérotée 98/250 hors planche.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#694Floris Jespers
“Vijver”. Een ets. Gesigneerd in de plaat.
Étang. Une eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 19 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#474Karel DemelPeriod: °1942
“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 27/130 buiten de plaat.
“Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '92 et numérotée 27/130 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 140/160 -
#682Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l’impasse”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l'impasse. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 16 x 11,5 cm & 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 40/60 -
#332
“Amersfoort” & “Interieur”. Een ets en een kleurenets. Beide gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 136/300.
Amersfoort & Intérieur. Une eau-forte et une eau-forte en couleurs. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et la seconde numérotée 136/300.No longer availableDim. 17 x 13,5 & 29,5 x 24,5 cmEstimate: € 40/45 -
#499Pierre Alechinsky & Hugo Claus
“L ‘oie Belge”. Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 148/150.
L'oie Belge. Une lithographie. Signée et numérotée 148/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 66 x 93 cmEstimate: € 750/800 -
#584
“Rembrandt”. Een lithografie in de stijl van Warhol.
“Rembrandt”. Lithographie de style Warhol.No longer availableDim. 33 X 52 cmEstimate: € 50/100 -
#269Frederick De Wit
“Tabula Ducatus Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse ingekleurde kopergravure uit de atlas "Nieut Kaert boeck vande XVII Nederlandsche Provinciën" Met middenvouw.
“Tabula Ducatus Brabantiae”. Gravure sur cuivre coloriée du XVIIe siècle tirée de l'atlas "Nieut Kaert boeck vande XVII Nederlandsche Provincien" Avec pli central.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#669Angelo VadalaPeriod: °1940
“Vrouw in laken”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd V/L buiten de plaat.
“Femme en drap”. Une lithographie. Signée et numérotée V/L à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#314
Drie grafische werken, allen gesigneerd buiten de plaat:- “Vrouw aan de haard”. 4/50. (24 x 29 cm)- “Après l’averse”. Epreuve d’artiste. (32 x 23,5 cm)- “Zicht op Brussel”. 227/350. (33,5 x 30,5 cm)
Trois oeuvres graphiques, toutes signées hors planche : - Femme au foyer. 4/50. (24 x 29 cm) - Après l'averse. Epreuve d'artiste. (32 x 23,5 cm) - Vue de Bruxelles. 227/350. (33,5 x 30,5 cm)No longer availableEstimate: € 35/45 -
#624
“Haven”. Een linosnede”. Gesigneerd buiten de plaat.
Port. Une linogravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#524
Een reeks van vier gravures met apen naar Jean-Baptiste Audebert.
Une série de quatre gravures avec des singes d'après Jean-Baptiste Audebert.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 200/250 -
#352Charles VerlatPeriod: 1824 - 1890
“Jachthond bij een paar fazanten”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
Chien de chasse avec quelques faisans. Une eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 24,5 x 36,5 cmEstimate: € 40/45 -
#354
“Vissershaven”. Een ets. Gesigneerd en met atelierstempel buiten de plaat.
Port de pêche. Une eau-forte. Signée et avec cachet d'atelier hors planche.No longer availableDim. 37,5 x 33,5 cmEstimate: € 25/35 -
#684Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Moeder met kind” & “Vissers op de kade”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
Mère avec enfant & Pêcheurs sur le quai. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cm & 23,5 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#482
“Untitled”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Onder licentie uitgegeven door Artestar new York. 127/230.
Sans titre. Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Publié sous licence par Artestar new York. 127/230.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 220/240 -
#334Dries Van den Broeck
“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 42/55 buiten de plaat. met droogstempel.
“Portrait”. Une lithographie. Signée et numérotée 42/55 hors planche. Avec cachet sec.No longer availableDim. 42,5 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#484Jiri BrazdaPeriod: °1952
“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘91 en genummerd 34/125 buiten de plaat.
“Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '91 et numérotée 34/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 120/150 -
#589
Een compositie in de geest van Cobra. Lithografie. E.A., draagt een handtekening.
Composition dans le goût de Cobra. Une lithographie. E.A. et porte une signature.No longer availableDim. 65 X 46 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#4
Een spiegeltje met vergulde, gebeeldhouwd houten lijst met rococomotief.
Un petit miroir avec un cadre en bois sculpté doré avec un motif rococo.No longer availableDim. H. 63cmEstimate: € 100/120 -
#366Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 112 x 92 cmEstimate: € 80/100 -
#496Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 358 x 260 cmEstimate: € 200/250 -
#645
Een houten zuil met imitatiemarmeren schildering.
Une colonne en bois avec une peinture imitation marbre.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 80/120 -
#248Sphinx / Petrus Regout
Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit twee kraagvazen en een dekselvaas met Chinese decors. Onderaan gemerkt.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée de deux vases à collerette et d'un vase à couvercle à décors chinois. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#15
“Meisje met hond”. Een 18 K geelgouden en porseleinen broche.
Fille avec chien. Une broche en or jaune 18 carats et porcelaine.No longer availableDim. bruto: 12,18 gEstimate: € 120/150 -
#209
Franse School van de XIXde eeuw. “Personage op een bosweg”. Olieverf op paneel. Draagt een apocriefe handtekening en een toeschrijving aan Corot. Enkele kleine witte verfspatjes.
Ecole française du XIXème siècle. Personnage sur un chemin forestier. Huile sur panneau. Porte une signature apocryphe et une attribution à Corot. Quelques petites taches blanches de peinture.No longer availableDim. 46 x 31,5 cmEstimate: € 150/200 -
#229T. Naes
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche dans le port. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#250
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en twee baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en een centrale briljant van +- 0,80 ct. E VS II.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de deux baguettes d'un poids combiné de +- 1,04 ct. et d'un brillant central de +- 0,80 ct. E VS II.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 2400/2500 -
#615
Een gesculpteerd notenhouten bijzettafeltje met gefineerd blad.
Une table d'appoint en noyer sculpté avec tablette en placage.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#26
Een kleine eikenhouten commode in Lodewijk XV-stijl met vier laden.
Petite commode en chêne de style Louis XV à quatre tiroirs.No longer availableDim. 91 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#297
Een lot messing, bestaande uit een doosje in de vorm van een tombe, een postzegelkistje, een kleine art nouveau vrouwenbuste en een notenkraker in de vorm van een krokodil.
Un lot en laiton, composé d'une boîte en forme de tombe, d'une boîte à timbres, d'un petit buste féminin Art Nouveau et d'un casse-noix en forme de crocodile.No longer availableEstimate: € 35/45