Other lots in this auction
-
#381
Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.
Un vase en cristal incolore et mauve. travail italien.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#221
Een Hollandse tweedeursvitrine van notenhout met onderaan drie gebogen laden.
Une vitrine à deux portes hollandaise en noyer avec trois tiroirs courbés en dessous.No longer availableDim. 225 x 180 x 50 cmEstimate: € 500/800 -
#616
Een eikenhouten servieskast met twee smalle gevitreerde deuren naast een breder exemplaar.
Une armoire à service à deux portes vitrées à côté d’une plus grande porte.No longer availableDim. 210 x 140 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#518
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100/150 -
#153
Een baardmankruik van steengoed.
Une cruche dite baardman en grès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/240 -
#765
Een vaas van rood glaspasta met een meerkleurig mirafioridecor. Italiaans werk.
Un vase en pâte de verre rouge à décor polychrome millefleurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#702
Een paar fauteuils-en-cabriolet van gebeeldhouwd beukenhout, bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils-en-cabriolet en hêtre sculpté, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 120/180 -
#94André Charles VoillemotPeriod: 1822 - 1893
“Colombine en Pulcinella”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1875. Herdoekt en opgefrist.
“Colombine et Pulcinella”. Huile sur toile. Signée et datée 1875. Retoillée et nettoyée.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 200/240 -
#216
Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#762Octave Landuyt
“De blik”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.
”Le regard”. Une lithographie. Signée et numérotée 126/150 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#467
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een decor van krijgers. Eerste helft XXe eeuw.
Vase en faïence de Satsuma à décor de guerriers. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/60 -
#319Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Vrouw op het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme au champs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120/180