Other lots in this auction
-
#497
Een vaas van rood Muranoglas.
Vase en verre de Murano rouge.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#29
Een paar XIXe eeuwse aquarellen als origineel voor modeprenten. Gesigneerd onder de passe-partout.
Paire d’aquarelles du XIXe siècle. Des projets pour des planches de mode. Signées en dessous du passe-partout.No longer availableDim. 27 x 15 cmEstimate: € 40/50 -
#728
Messingen telescoop met extra lens en op smeedijzeren voetstuk. In oorspronkelijke grenenhouten koffer.
Télescope en laiton avec lentille supplémentaire et sur piétement en fer forgé. Dans le coffre d’origine en sapin.No longer availableDim. L. 81 cmEstimate: € 200/300 -
#351
Een eikenhouten schrijfkistje met verscheidene compartimenten binnenin.
Ecritoire en chêne à plusieurs compartiments.No longer availableDim. 40 x 50 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#360J.Vandenheuvel Bruxelles
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met twee sleutels.
Une montre de poche gravée en or jaune 18 carats avec deux clés.No longer availableDim. 33,34 gEstimate: € 450/550 -
#339Remi Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘70.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#208Delvaux, Bruxelles
Een aktetas in bordeaux leder. Zeer lichte gebruikssporen. In originele doos.
Serviette en cuir bordeaux. Très légères traces d’usage. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 400/500 -
#288
Een paar coupes van kobaltblauw porselein in de stijl van het Sèvresporselein, versierd met meerkleurige gedrukte en met wit opgehoogde decors en met verguld messingen monturen.
Paire de coupes en porcelaine à décor sur fond bleu cobalt dans le goût des porcelaines de Sèvres. Décor imprimé et rehaussé. Montures en laiton doré;No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#231
Een Oosters houten koffertje met munten. Waarvan: Belgische zilveren munten, 12 x 250 BEF (Boudewijn 25 jaar koning), 7 x 100 BEF (Belgische koningen), 28 x 50 BEF (Mercurius en 1 x Huwelijk Boudewijn en Fabiola en 1 x Expo ‘58), 3 x 20 BEF (Mercurius). Samen ongeveer 800 g (835/1000). Verder Amerikaanse munten (zilveren dollars e.a.), 2 x 500 BEF (België 150 jaar), Een groot aantal internationale munten, aangeboden n.a.v. de ASLK Spaarmaand “Van Korea tot Brazilië...”). En 2 bronzen penningen m(..)
Petit coffre oriental contenant un lot de monnaies.No longer availableEstimate: € 220/250 -
#700
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een turkoois van +- 6 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une turquoise de + - 6 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 750/850 -
#260
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 180/250 -
#289Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
“Bomen langs een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Arbres le long d’une fleuve”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 80/100