Similar lots by type
-
#224Vanden Bosch
“Vrouwelijk naakt”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
"Nu féminin". Pastels sur papier. Pas signé.No longer availableDim. 98 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#572
“Rivierlandschap”. Pastel op papier.
"Paysage fluvial". Pastels sur papier.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Julien Severin
“Madonna met kind”. Een studie, potlood en pastel op papier. Gesigneerd.
"Vierge à l'enfant". Une étude, crayon et pastel sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 15 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#682
Een brede verchroomde wandkapstok.
Un large porte-manteau mural chromé.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#666
Een fraaie metalen ‘Brum’ trapauto.
Une belle voiture à pédales 'Brum' en métal.No longer availableDim. 60 x 90 x 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#174Luc VerleePeriod: °1939
“Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200 / 300 -
#201
“Jongen met pet”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Naar een ontwerp van J. Cardona.
"Garçon avec un chapeau". Une statue en bronze sur un socle en marbre. D'après un dessin de J. Cardona.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 160 / 180 -
#562Val Saint-Lambert
Een grote kandelaar van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand chandelier de cristal incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 20 / 220 -
#13
Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.
Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#305
Een paraplubak van veelkleurig Spaans porselein met een decor naar de voorbeelden van Imari met vogels en bloeiende struiken. Onderaan gemerkt.
Un porte-parapluie en porcelaine espagnole multicolore avec un décor d'après les exemples d'Imari avec des oiseaux et des arbustes à fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#325Val Saint-Lambert
Een vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
Vase sur pied de cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#510
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 2,19 ct.No longer availableDim. 23,93 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#386
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableDim. 286 x 196 cmEstimate: € 30 / 50 -
#514
Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#645
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 72x150x105 cmEstimate: € 120 / 200